Autor Zpráva
sarojan
Profil *
Dobrý deň
Chcel by som Vám nechať zhodnotiť stránku strany, ktorú som dokončil nedávno. Kedysi som jej rozpracovanú verziu dával hodnitiť, teraz však potrebujem, aby ste ju ohodnotili ako celok, finálnu verziu. Je takmer kompletne hotová, jediné, čo na nej chýba, je dorobiť zopár prekladov v EN verzii. Keďže to robím pre stranu, klienta, tak aj ich zaujímajú názory ľudí.
Stránka je na nasledujúcej adrese:
www.zelenisk.sk
Vopred ďakujem
shaggy
Profil
Hneď na úvod som si všimol dve veci:
- obrázkové menu je veľmi zle čitateľné, horší font si nemohol vybrať
- ten program strany je skvelý, dávať ho ako obrázok je v dnešnej dobe otrepané, skús ho otočiť ešte o 95 stupňov, aby sa to nedalo prečítať vôbec :-) To isté platí aj pre stanoviská - tá strana asi nie je moc "user friendly", však?

Inak, prečo ten border okolo tvojho mena v pätičke a celé to poskočenie obrázku (keď prejdem ponad to myšou)? To si schválne urobil taký efekt?

A ešte jedna poznámka na záver (netýka sa to priamo webu, ale mohol by si to poradiť klientovi). Ak už chcú robiť politickú stranu a chcú, aby vyzerala profesionálne, tak nech si do kontaktov nedávajú súkromný mail. Majú kúpenú doménu, nevidím jediný problém, prečo by to nemohli využiť aj na e-maily.
sarojan
Profil *
shaggy:
"- obrázkové menu je veľmi zle čitateľné, horší font si nemohol vybrať "
Pokúsim sa s tým niečo urobiť.
"- ten program strany je skvelý, dávať ho ako obrázok je v dnešnej dobe otrepané, skús ho otočiť ešte o 95 stupňov, aby sa to nedalo prečítať vôbec :-) To isté platí aj pre stanoviská - tá strana asi nie je moc "user friendly", však? "
Súhlasím, ja som to nerobil. Vyjednávam nad textami.
"Inak, prečo ten border okolo tvojho mena v pätičke a celé to poskočenie obrázku (keď prejdem ponad to myšou)? To si schválne urobil taký efekt? "
Jaj! Opravené.
"A ešte jedna poznámka na záver (netýka sa to priamo webu, ale mohol by si to poradiť klientovi). Ak už chcú robiť politickú stranu a chcú, aby vyzerala profesionálne, tak nech si do kontaktov nedávajú súkromný mail. Majú kúpenú doménu, nevidím jediný problém, prečo by to nemohli využiť aj na e-maily."
Poradím.
shaggy
Profil
Ošetri si includovanie stránok (napr. adresa http://www.zelenisk.sk/index.php?page=../index vie urobiť pekný neporiadok)
Na titulke - prečo sú podčiarknuté nadpisy? Ak to nie je odkaz, nikdy to nepodčiarkuj.
sarojan
Profil *
shaggy:
Ošetri si includovanie stránok (napr. adresa http://www.zelenisk.sk/index.php?page=../index vie urobiť pekný neporiadok)
Toto by ošetrené malo byť, akurát ešte nie je dorobená Error 404.
shaggy:
Na titulke - prečo sú podčiarknuté nadpisy? Ak to nie je odkaz, nikdy to nepodčiarkuj.
Opravím.
shaggy
Profil
sarojan:
Nemám pocit, že by to bolo ošetrené. Dokola to vkladá hlavičku html súboru... až kým to nezastavíš.
sarojan
Profil *
shaggy:
sarojan:
Nemám pocit, že by to bolo ošetrené. Dokola to vkladá hlavičku html súboru... až kým to nezastavíš.
Máš pravdu. Nebolo. Mal som chybu v podmienke. Už to je opravené. Ďakujem za upozornení na veci, ktoré by som si inak nevšimol.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0