Autor Zpráva
Peta8
Ahoj,

spíchnul jsem si takovou jednoduchou fotogalerii (fotoherbář), kde se dá procházet, mezi jednotlivými druhy rostlin.
Chci se zeptat na Váš názor, jak moc nepříjemné je, když se při přechodu na nový druh fotky načítají a stránka trochu problikne/problikává.
Možná to taky trochu přeháním, ale jesli to třeba není závadné pro epileptiky (myšeno vážně).

Děkuji za odpověď.
Odkaz: http://www.nabla.cz/obsah/biologie/rostliny/byliny/prehled/brcal-mensi.php
Ostřa
Možná to taky trochu přeháním, ale jesli to třeba není závadné pro epileptiky (myšeno vážně).
Ano, je to možné, ale už samotné dívání se do počítače je pro ně nebezpečné - opravte mě jestli se pletu.
Galerie je jednoduchá, ikdyž k účelu asi postačující. U některých druhů je mnoho velice podobných obrázků.
Peta8
Tak to problikávání dělá jen IE. Předpokládám, že to bude rychlostí zpracování JS. V patičce je totiž Google Analytics.
Peta8 - bez hesla
Profil *
Zároveň se tedy zeptám, zda se toho protivného blikání lze nějak zbavit, prosím.
Chamurappi
Reaguji na Petu8:
Tak to problikávání dělá jen IE.
Však tam také máš naskriptované, aby to bliklo:
    oldBodyText = document.body.innerHTML;
    reg = /<ABBR([^>]*)>([^<]*)<\/ABBR>/g;
    newBodyText = oldBodyText.replace(reg, '<ABBR $1><SPAN class=\"abbr\" $1>$2</SPAN></ABBR>');
    document.body.innerHTML = newBodyText;
Přegenerováváš po načtení všech obrázků HTML kód celého <body> => znovu se vykreslí obrázky.

Mimochodem:
<script src="../../../../../js/abbr.js" type="text/javascript"></script>
Kořenové adresy neznáš? Koukám, že na Pěstujeme web o nich také chybí zmínka.
Peta8 - bez hesla
Profil *
Děkuji.

Kořenové adresy znám, ale jsem čuně.

K Pěstujeme web:
Měl jsem v úmyslu to doplnit, ale už to nepůjde, web není můj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0