Autor Zpráva
dexonus
Profil
Jak se vám líbí design ?
http://gnobe.com/gnobe.jpg
happy
Profil
hlavička v podstatě žádná
menu do stránky graficky nesedí
nadpisy jako "užitečné odkazy" jsou hodně malé
odrážky vypadají jako by měly jiné pozadí
názvy krajů na mapě jsou rozmazane
patička mi do stránky nesedí
david80
Profil
Proč je to tu zas když se nic nezměnilo? Nebo jo?
dexonus
Profil
david80
Za prve změnilo
a za druhe chci jen design a ne ze mi bude nekdo rikat ostatni věci které ani nejsou pravda ok ?
A ani nevím proč to sem dávám když 70 procent tady hodnotících ma cosi z prohlížečem nebo systémem :)
Proto sem dal konečně jenom screen :)
Taurus
Profil
dexonus:
A ani nevím proč to sem dávám
Já taky ne. Bojím se, že bych řekl něco, co není pravda, popř. spadám do 70% populace...
dexonus
Profil
Taurus:
To ne proto sem sem dal jen design pouze screen :)
kelvin
Profil
dexonus:
A ani nevím proč to sem dávám když 70 procent tady hodnotících ma cosi z prohlížečem nebo systémem :)

Tomu říkám poznámka. Lidi hlásili, že jim na tom něco nejde, čili problémy vyřešíme zasláním screenshotu místo webu? Screenshot mě nezajímá (pravidlo 1e), takže se mrkněme na web, kde byl pořízen.

1) Řádky v "Nové články" při zvětšení písma (Opera) ti lezou do sebe. Asi nečekáš, že by se to mohlo zalomit a deklaruješ výšky jednotlivým odkazům a testovals to "maximální délkou", ale věř mi - občas to 70% populace zalomí.
2) Kromě titulní stránky asi nic nefunguje, nebo se mýlím?
3) V prohlížeči Internet Explorer 6 (6 - 15% penetrace) se ti to ukázkově rozpadne (tedy screenshot je ok ;). Dle mě je to http://ie-brouci.dero.name/double-margin.html u toho vpravo.
dexonus
Profil
kelvin:
Ano je to jen titulní stránka.
O kod se postarám v css je parádní bordel :)
A proto ten scréén.
A stou operou měl sem to sámé a paráda proto sem to psal i firefox chrome atd :)
peta
Profil
dexonus:
Barevne to neladi, desing placal amater, na prvni pohled jasne snad kazdemu.

Vyjdeme z okraju, ty se mi zdaji jako nejhezci.
* Okraje je metalicka modra. Tudizse ocekava, ze vetsina stranky bude ve stejnem duchu.
* Ale uz logo je zklamanim, zariva metalicka modra je nahrazena matnou a modro zelenou. Na ktere jeste s obtizemi ladi text gnobe, ale naprosto krici do oci globus. Pozor, ale globus je v podstate take metalicka modr, takze by se mozna dal pouzit, mozna trosku stahnout sytost barvy.
* Pak tady mas menu. To je syta barva. Ani metal, ani matne, dalsi odstin. Navic to asi byde hodne svetle, protoze v tom zanika trosku bile pismo. Zkusil bych nastinovat tu barvu, kterou mas jako posledni z toho metalickeho prechodu. a nebo tam zmensit vyskove cely ten metal. prechod.
* Nadpisy Uzitecne odkazy jsou zklamanim, protoze maji male pismo a text je modrou misto nejake cervene nebo jine teple barvy. Vzhledem k modre ladenemu zbytku stranky bych se mozna priklonil k modre a oranzovou zvolil pro zvyraznovani.
* blok pod nadpisem Uzitecne... - az na barvu pisma a pozadi odrazky to ladi jako zvyrazneny blok. Je to takova metalicky oranzona, ikdyz trosku sytejsi.
* blok Katalog www - to je tez presycena barva pozadi. Zvazil bych velikost ikon vuci textu, 12px misto 16?
* mapa a prava strana opet neladi s metalickym tonovanim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0