Autor Zpráva
bereza
Profil *
Zdravím,
dělám si redesign svýho webu (současná stará verze) na adrese www.bereza.cz
nový design, který je ještě ve vývoji je na adrese: http://sklad.bereza.cz/00-jarda/10-JB/jb_5.jpg
Zajímá mě váš názor, jak se vám to líbí, jak to na vás působí a co by se dalo zlepšit. Ten webdesign musí být naprosto dokonalý a úžasný :-)
kiss
Profil *
mne se to líbí
svadla
Profil
Na nove verzi se mi nelibi:
- kombinace barev v hlavicce
- horni menu, ikony a ta fialova
- v menu budu videt jen nazev stranky na ktere jsem?
- font nadpisu
- citelnost textu "studuji ..."
- tlacitka, ikdyz se asi hodi do toho navrhu hlavicky

Co bych na web nepsal:
- optimalizano pro ...
- studuji to a to a bavi me to a to
- hodiny, kdy jsi k zastizeni na telefonu
- copyright a taky "c"

Jinak reference mas pekne :)
stepan
Profil
Nejsem žádný grafik, takže odbroný komentář ode mne nečekejte.
Ale ta fialová a její odstíny se mi vůbec nelíbí.
A rozmazané pozadí způsobuje, že bílý text se mi čte špatně.
marmio
Profil *
grafik si mozna fajn, ale nie webdesigner (webdesigner musi vediet viac ako len nacpat efekty na stranku) - zdá sa mi ako keby si z grafiky (signatúry, wallpapery) prešiel za jeden deň na web dizajn.

Typograficky je to fajn, ale tá použiteľnosť a obzvlášť na webe, ktorým sa chceš prezentovať => bez nájazdu myši na menu nevidím čo je to za položka (jej názov)? to mám tipovať podľa ikonky? alebo som to len zle pochopil z návrhu :-D

pozadie je velmi Zlozite vodne farby sice frcia, ale treba mat medze - snaz sa to troska zjednodusit

vidno, ze weby robit vies o tom ziadna ;-) ale skus zapracovat na jednoduchosti, pouzitelnosti a skus sa viac vzit do role negrafika

inak dokonalé portfólio sa vyrobiť nedá, iba sa priblížiť k dokonalosti - toť moja filozofická myšlienka a platí to asi na všetko
sarojan
Profil
Keby som spoločnosť, čo potrebuje grafika, už máš prácu. Dávam tvojej novej stránke 12/10!
Bubák
Profil
Nevím, jak ostatním, ale mi to připomíná puberťáckou malůvku pánského přirození:
bereza
Profil *
svadla:
- s barvama je to těžký, těžko se zavděčím všem, ale co jsem dělal průzkum tak většině lidem se barevná kombinace líbila a většina je u mě rozhodující
- v menu budou ikony a aktuální stránka je rozbalená, pokud člověk najede na další položku tak se zobrazí/rozbalí stejně jako je Úvodní strana
- s tím textovým obsahem souhlasím, ten copyright víc skryju a optimalizováno vyhodím, ten text osobě si tam chci nechat ale nedám ho úplně na první místo, a celkově ta textová část se bude předělávat
- proč bych neměl psát kdy jsem k zastižení na telefonu?

marmio:
- to pozadí, zkusím zlepšit čitelnost

Bubák:
- jo to je možná fakt :-D nějak to tak vyšlo, kdybych si to uvědomoval už při tvorbě možná bych to udělal delší :-D, ale zase podprahový zprávy, jsou dnes in a fungují :-D v praxi by to mohlo znamenat že by to návštěvníkovi mohlo připadat podvědomě sympatický :-D
sarojan
Profil
Bubák:
mě to zas připadá jak znak nějaké databáze - db.
dunky
Profil
Nemůžu si furt pomoct, ale ten současný design se mi líbí víc. Příjde mi to jako krok zpátky.
Nesedí mi tam to rozmazané pozadí pod prvky a nekvalitní obrovké kulaté rohy.
Jinak efekt je pěkný, dal bych si ho i na plochu, jen ten webdesign tam moc není.
PS: To na pozadí, to je nějaký c4d render?
peta
Profil
Souhlasim s dunky. Puvodni desing je lepsi a to predevsim barevne. zkus odstiny 1-2 barev. Takhle to mas duhove preplacane vselijakymi obrazky, ktere spolu neladi.
dunky
Profil
Nesouhlasim s peta :) Web nemusi mit pouze 2 odstíny barev, když se to hezky udělá a zrovna tady autor barvy udělal docela pěkné :)
sarojan
Profil
Ani já. Barvy jsou pěkné, na sebe nadvazující, dělá to pěkný přechod.
alda
Profil
[#7] Bubák: Asi tak nějak :) jinak souhlasím s ostatními trochu méně barev...
sarojan
Profil
alda:
Ale ostatní s tim nesouhlasí, souhlasí jenom jeden a není ostatní :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0