Autor Zpráva
radimsu
Profil
jaký máte názor na můj web mého Wow 2.4.3 serveru na adrese www.drion.ic.cz ?
ocením kritiku - chci web co nejlépe zlepšit, ale neříkejte ať si nakreslím svůj design - neumím to! :D
Taps
Profil
radimsu:
bohužel na designu webu hodně záleží. Pokud nezvládneš si vytvořit vlastní design tak se poohledni po nějaké free šabloně.
radimsu
Profil
free šablonu tam mám...
baklazan
Profil
ak to ma byt o WoWku tak si pozri nejaku aspon trochu suvisejucu sablonu a nie "disko".
A odstran to radio je to odstrasujuce!
Warezov
Profil *
Tady tato funkce je použita zbytečně. Nikde v kódu ji nepoužíváš.
<script type="text/javascript"><!--
function nastav_rozmery()
{
 window.resizeTo(248,285);
}
// --></script> 


Existuje lepší způsob jak analyzovat web. - Google Analytist.

Přidej na k obrázkům atributy alt. - používej w3.validator.org

Vytvoř chybové stránky pro error 404.

Analýza SEO-servis
johnl
Profil
Stálo mě to asi dvě minutky hledání, wow šablony: 1 ale v tvém případě bych ti spíš nabídl použití nějakého redakčního systému, např. šablony pro wordpress nebo joomla (a ještě nějaké jiné), phpfusion a když budeš hledat najdeš jich určitě ještě spoustu ;-)
vynalezce
Profil
Blbne kódování:
server se teprve pøipravuje!
radimsu
Profil
s kódováním na IC.cz mám problémy už dlouho, i když přidám do html kódu kódování, stejně zlobí...
pokouším se to napravit...
radimsu
Profil
na doporučení johnl: jsem použil wordpress, zatím nechám tohle, ale wordpress již běží na www.drion.ic.cz/test/test/wordpress

načítání je pomalé, to už spravuju
peta
Profil
radimsu: spis bych se zameril na WLK.
Co dat na web a vzhled, ja bych se trochu inspiroval vetsimi servery jako www.twinstar.cz mystiq.org
http://servery.wowresource.eu/

http://www.drion.ic.cz/bez_hudby.html
K tomuhle nema smysl se ani vyjadrovat, tam nic v celku neni. Ani grafika, ani text, ani rozlozeni. Proste je tam cerna, 2 sloupce a nejaky balast, ktery nema ani hlavu, ani patu, ani stejnou velikost pisma.
Dam ti tip
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/stranky/fakulta-uvodni6.htm
radimsu
Profil
na doporučení baklazan jsem vymazal radio.
radimsu
Profil
znovu prosím o kritiku - nově udělaný web, přesměrování na nový www.drion.tk
peta
Profil
radimsu:
Jaj ne wow, presne vystihuje tvuj web.

Obsah - ma malinka pismenka. Kontrast barva pisma a barva pozadi je nedostatecny, spatne se to cte. Bud dej svetle pismo nebo svetlejsi pozadi. Nadpis se mi nelibi, zkus arial netucny, stejnou velikost.
Velikost pisma zkus 12-14.

Logo - je moc velke, text offline je spatne citelny, zkus mu dat svetlejsi pozadi.

Menu - rovnez titernym pismem, zkus 1 az 2/3 velikosti obsahu, min 11.

K wow.
Pokud na serveru nehodlas mit aspon 600 lidi online, pak to bude celkem o nicem, ani se moc nebude obchodovat a vubec nic zajimave. V tom pripade bych navrhoval zvysit pocet exp 3-6x proti bliz-like.
Muzu ti rici, ze na mystiq.org se kasaji 1200 online, ale ve stormwindu potkas max 50-100 lidi a v satrahu max 50-150. Na wsg jsem se ted nedostal na 40 ani 50 lvl. Cili bud maji vsichni 70 a jsou v dungeonech a ve svete nebo tady nekdo hrozne keca s pocty hracu :)

Navod k pripojeni nechapu.
Popisi ti zhruba pro mystiq.
* V prvni rade je treba si stahnout a nainstalovat wow verzi 2.43, BC nebo WLK 3.neco (maji 3 servery). US / EN / GB na verzi jazyka nezalezi.
* Pak je nutne rucne prepsat udaje v nastaveni 'cesta a jmeno souboru' (v kazde verzi je to trosku jinak) z
realmlist = ...
server = ...
* pak je treba registrovat ucet, jak?
* vytvorit postavu, jak?
Proste velmi podrobny navod, aby mohl pak uz jen hrat.
Ty tam popisujes hamachi. Spousta lidi nevi, co to je a nikde tuto zkratku nevysvetlujes. Pritom pravidla pro psani textu rikaji vysvetlit zkratku poprve, kdyz se objevi. Normalne bys asi udelal seznam zkratek, ale v tomto pripade je to natolik dulezite, ze bych vysvetleni pridal i tu, 2-3 kratke vety. Treba o instalaci a odkaz na web, kde to stahnout.

Pak by bylo dobre pridas seznam zkratek pouzivanych ve hre, aspon zakladni mesta a dungeony.

Reset instanci - bylo by dobre napsat, co ta instance je, co se teda presne smaze?
Jestli to spravne chapu, tak to naportuje do hlavniho mesta, neco jako Hearth stone? Mi se obcas na mystiq stavaji takove veci, ze jsem mrtvy, kliknu na zvyseni talentu staminy u Sunken temple ve swamp of sorrow (jsem mrtvy a jdu, tak mam cas, ze?) a v tom okamziku mi vyhlasi hlasku o novem umreti, odklepnu a nemuzu se pohnout. Hearth stone pouzit nejde, jsem mrtev. ".st" prikaz ve hre take ne. Pres stranky mystiq tzv vyprosteni mne presune do hlavniho mesta, ale stale jsem mrtev a nemuzu se pohnout. Nakonec mi to poresil nejaky admin.

A jestli chces dalsi zkusenosti s wow na mystiq, tak napis mail. Neco viz stranky
http://peter-mlich.wz.cz/wow/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0