Autor Zpráva
vasekkolinsky
Profil
Zdravím.. uvítám názory na stránku www.vaclavkolinsky.cz

Zatím je to rozpracovaný, chybí hover efekty na menu (možná ho udělám jako záložky - tabs)..

A hlavní stránka určitě potřebuje něco aby zaujala (velkej obrázek nebo něco?) a ten text je tam taky jenom prozatím páč něco chytřejšího mě teď nenapadlo..

A jinak doufám že neni velkej problém horizontální scrolling.. pro danej účel mi to nakonec přišlo nejlepší..

Díky za konstruktivní kritiku a nápady co by se kdyžtak dalo vylepšit..

Vašek K.
__construct
Profil
- máš nesprávne deklarovaný DOCTYPE a nevalídny kód.
- v portoflio.php si nastav aby nenačítavali veľké obrázky, ale naozajstné thumbnaily - bude to rýchlejšie ..
- obrázok v patičke sa pri menšom rozlíšení nezobrazuje (myslím tú čiaru)
- na hlavnej stránke ti uskakuje ľavý obrázok pri väčšom rozlíšení
- po rozklinutí portfólia by som tie obrázky dorobil nejakou JS galériou (http://fredhq.com/projects/roundabout/)
vasekkolinsky
Profil
> __construct:
díky za připomínky

- doctype jsem už opravil
- thumbnaily udělám, to je jasný
- obrázek v patičce je jen výplň prázdnýho místa, takže když není vidět, nic se nestane
(a taky tam přijde neco hezčího, až nakreslim :-)
- při jak velkým rozlišení uskakuje?? při 1280*1024 je pořád tam kde má, a větší už neumim
- JS galerii jsem se zrovna chtěl vyhnout, ale ještě to zvážím, existujou pěkný věci, ten roundabout jsem neznal
Plaváček
Profil
vasekkolinsky:

Minimalistický design potřebuje (a vyžaduje) skvěle zvládnutou typografii. Zkus se porozhlédnout a inspirovat třeba v této galerii: http://www.minimalsites.com/.

P.S. - Určitě to není špatný, ale je třeba si pohrát s detaily. Navíc bych i úvodní stránku zarovnal doleva (protože ostatní strany tak máš).
__construct
Profil
Súhlasím s Plaváčkom - odporúčam (aspoň pre inšpiráciu) naslednové fonty
vasekkolinsky
Profil
> Plaváček:

Jo máš úplnou pravdu, na typografii budu muset určitě zapracovat, zatím v tom dost plavu..:-)
vasekkolinsky
Profil
> __construct:

link na fonty zrovna nějak nefunguje :-(
Miloš
Profil
vasekkolinsky:
při jak velkým rozlišení uskakuje?? při 1280*1024 je pořád tam kde má, a větší už neumim
Na simulaci rozlišení múžeš zkusit buď zmenšení stránky (zoom v prohlížeči), nebo službu http://browsershots.org/
vasekkolinsky
Profil
dík, podívám se na to.. :-)

a link na fonty už zase funguje, myslimže z toho něco použiju :-)
__construct
Profil
vasekkolinsky:
link na fonty už zase funguje
On fungoval aj predtým ;-)

Dnes vyšiel na smashingmagazine zaujímavý článok o minimalistickom designe - stojí za prečítanie (je v angličtine)
peta
Profil
V celku se to da. A jakoze tohle rikam malokdy. (viz ostatni stranky v tomto foru, zkoukni a plac) Je videt, ze clovek, ktery to tvori neco o grafice a vkusu vi.
Mezi ty drobne chyby patri
- kontrast pisma (obsahova cast), doporucil bych bilou, mozna mirne zasedlou
- velikosti fontu, marginy, barvy, ztucneni a pod, proste jakasi kultura pisma
- podtrzene odkazy (Kontakt)
- v pripade mensi sirky okna policko napiste mi vytece do cerneho podkladu
- "rodinný dům, Stříbro" ty barvy jsou hodne zarive, bila, zkusil bych dat do pozadi obrazku (mozna je nahledu) sedivou. Totez vlastne ramecky obrazku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0