Autor Zpráva
pepindo
Profil *
http://zssvisle.cz/ prosím jaký je váš názor na tuto stránku ?
Cup
Profil
- špatně čitelné položky v menu ... některé,
- ten pruh ničeho nachystaný pro hover ... asi bych to řešil jinak ... třeba hover efekt do leva ... ale to by asi taky nebylo optimální
- docela malé písmo, ... když vemu v potaz že na to budou koukat i rodiče žáků, nejen žáci tak by někteří mohli mít problém s luštěním ... o pár px bych to zvětšil
- odfláknutý banner ....

jinak to ujde
pepindo
Profil *
já učitelce říkal že to není nic moc :D
Chamurappi
Profil
Reaguji na pepinda:
Jsi autorem té stránky? Jestli ne, souhlasil autor/majitel stránky s hodnocením na diskusi?
pepindo
Profil *
Ano souhlasil :)
johnl
Profil
No viděl jsem i horší, ale pár věcí mi tam chybí/vadí.. Není tam patička, vadí mi ten rozostřený header a ten modrej pásek pod ním a ještě jedna věc, ale to je spíš jen můj osobní názor že by se tělo stránky mohlo roztahovat podle obsahu, aby to nebylo takový scrollovací.
Miloš
Profil
1) Celá úvodní stránka má zbytečných 465 kilobajtů. Vina je mj. v některých obrázcích – buď blbý formát (deti.bmp), nebo nehorázné rozměry (kniha.gif – 1148×501px zobrazuješ jako 145×75px) a tak podobně.

2) Kde je odkaz na úvodní stránku?

3) Proč tak maličká písmenka? Přibalíš ke stránce lupu?

4) Takhle dlouhou stránku nikdo nebude číst. (Té paušalizace „nikdo“ jsem si vědom, ale dopouštím se jí úmyslně – jakmile stránka překročí únosnou délku, lidi ji obecně nečtou vůbec. A i kdyby se do ní někdo začetl, celou by ji přečetl leda masochista.)

5) Frameset je prehistorikum, které návštěvníka může svými nevýhodami docela krkat.
Nadto je konstrukce rámů naprosto zprasená, protože index.htm obsahuje pouze tabulku, v níž je iframe, do něhož se teprve načítá stránka new/frameset.htm.

6) Samotný zdroják hlavní stránky: http://zssvisle.cz/new/htm/aktualne/index.htm – něco takového je nad moje chápání. Tuny prázdných řádků, takže se zdroj rozprostírá na 45451 řádcích, přičemž po přeformátování PSPadem se vejde v pohodě na 1473 řádků (stránka je dlouhá jako dvě a půl krávy, to nikdo nebude číst).
Po přeformátování se datová velikost toho jednoho HTML souboru smrskla z neuvěřitelných 209 KB na 73 KB.

Tohle nedělal kodér ale s prominutím ******* (autocenzura); nemám slušné pojmenování pro někoho, kdo je (očividně pomocí Wordu) schopen napáchat takový hnus:
<span style="font-size: 22pt;">
   <o:p></o:p>
</span>

<b style="">
   <span style="font-size: 22pt;">
      <o:p></o:p>
   </span>
</b>
a to celé v tabulkách. FUj, stokrát fuj!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0