Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Je to taky muj miniprojekt http://www.inzeraty-online.cz/

Vytahuju inzeraty z vsemoznych inzertnich serveru, samozrejme na ne odkazuji ale jen pomoci nofollow. Pomoci seo si nechavam indexovat stranky vyhledavaci. Nekdo by to nazval seo spam, ale ja si myslim ze ucel sveti prostredky.

Mam tam i adsense a navstevnost 5000 navstev za den je fakt pekna.
Taurus
Profil
Mám pocit, že si děláš reklamu a nezajímá tě hodnocení. Říká mi to skutečnost, že web je plný reklamy, která se těžko rozeznává od okolního textu – FUJ! – navíc je hned pod menu, upřednostňovaná před obsahem – FUJ! – v pravém sloupci je plno nesouvisejících odkazů, a tak si říkám, pro koho to jako je... FUJ – blokovat takové weby.
david80
Profil
Taurus:
Taky mám ten pocit, na tomhle webu jde hlavně o reklamu a peníze, plno inzerátů bez datumu, kdy byly vložené. Když se chci kouknout na inzerát, tak i po rozkliknutí nic nezjistím, ... ani bych se nedivil, kdyby si je tam dával sám :-) Hlavně že je návštěvnost a peníze z reklamy, ale divím se, že na takový web ještě někdo chodí, přes ty reklamy není skoro vidět, kde je ten inzerát, na který jsem se chtěl podívat.
Já osobně bych se na takový web už vrátit nechtěl.
Millos
Profil
No niekto si mysli, ze cim viac reklami tym lepsie, ale najskor treba aby na web chodili ludia a tu chodit nebudu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0