Autor Zpráva
Dudyn
Profil
Jelikož reklamy a možnosti oslovit potencionální zákazníky není nikdy dost a z některých neplacených možností se stávají placené nebo se o jejich zpoplatnění uvažuje - chtěl bych vám představit jeden nový malý projekt:

Cílem tohoto nového webu je možnost zviditelnění nabídek freelancerů a webdesignerů na volné noze a nejen jich, možnost oslovení potencionálních zákazníků a zájemců o tvorbu internetových stránek. Tito mají možnost umístit zde formou postu zdarma nabídku, odkazy na své reference, ukázky tvorby, cenovou politiku, nabídky programování, kontakty..

www.stranek.net

Kritiky se prosím zdržte, o tu až tak nejde - jde o free aplikaci s defaultním designem, ale uvítám třeba vaše věcné nápady na vylepšení apod..

Předem děkuji.

Nox
Profil
"Výroba stránek" atd. a řada popisů mi spíš připadá jako zaměření typu dJPW než Webtrh (což mj. bude tvá velká konkurence)
Chtělo by to v nadpisech dát jasněji že jde o zakázky a ne postupy

každopádně hodně štěstí
Dudyn
Profil
Není o to konkurenci Webtrhu, ale úzké téma - o zviditelnění nabídek freelancerů, programátorů a webdesignerů..

Na Webtrhu je milion témat a stává se pro mnohé trochu nepřehledným a je plánováno zpoplatnění....

Každopádně díky za přání i názor...
Kcko
Profil
S timhle designem to nema sanci, vypada to jak template, pro me absolutne nezajimave a nezapamatovatelne. Stranku jsem zavrel a uz si na ni nevzpomenu.

Chce to vylepsit a ozivit a to zasadne.
sarojan
Profil
Slovní spojení diskusní fórum je dost blbé. Pokud chcete, aby web prosperoval, doporučil bych změnu designu a celkově systému, na kterém web funguje. PHPbb na tohleto podle mně není v originálu stavěné, buď ho modifikujte, nebo si vytvořte něco vlastní. Ale tohleto ne, promiňte, když to bude vypadat a fungovat takhle, tak to úspěch mít nebude. Pokud nejste ten "freelancer, programátor a webdesigner", tak to ani nedělejte, pokud o webu, SEO, programování a designu nic nevíte, nebo si to dejte udělat, ale pak vás to vyjde na pěknou pálku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0