Autor Zpráva
kompresory
Profil
Dobrý deň,

prosím o kritiku stránky. Kritikou nešetrite. Ešte sa len učím.

vopred vďaka
link: Odkaz
sarojan
Profil
Je to pekné. Pokiaľ niekto nie je grafik, tak toto je jeden z najlepšších výtvorov. Akurát sa mi nepáči to, že je tam príliš veľa odkazov. Plus, mohol by si dať na text v pravom stĺpci text-align: justify; a z ľavého stĺpca vyhoď toplist, výmenu odkazov, dostupnost, pageranky a katalóg Harry, vlastne všetko pod tým tagom <hr>
kompresory
Profil
ďakujem za radu, vyhodím tie odkazy
sarojan
Profil
Nepochopil si to VYHOĎ VŠETKY, ale naozaj VŠETKY!!! odkazy na iné stránky. Pokiaľ ti nezaplatili za reklamu, nemajú tam právo byť. Toplist nikoho nezaujíma a ten môže mať aj skrytý kód, skry ho teda!
1. Pagerank nikoho nezaujíma, iba linkuješ na stránku, odkiaľ sa ti môžu zákazníci vytratiť ku konkurencii, nič ti za to nedávajú, iba berú.
2. Pagerank.cz ti pagerank nezvýši, ale ak ho silou-mocou chceš, SKRY HO!
3. zo stránok ako Avernus, Domegs a podobne ti NIKDY NIKTO NEPRÍDE pretože tam NIKTO nechodí, aby hľadal stránky a, naviac, google odkaz na tejto stránke berie ako odkaz z linkfarmy, čiže ti to PAGERANK IBA ZNÍŽI!
3. Cez blbiny ako je levně.cz ti zákazníci iba utečú
4. Odkaz na českú verziu stránok DAJ DO MENU
Naviac, pokiaľ sám budeš na tieto linkfarmy linkovať, môže aj TEBA google vyhodnotiť za LINKFARMU a nastaviť tvoju stránku za nežiadúcu.
Naviac, oni to nekontrolujú, čiže ak raz máš svoju stránku zaregistrovanú v takých kvázi-"katalógoch" a aj schválenú, odkazovať na to nepotrebuješ. Poprípade tým odkazom nastav, aby sa nezobrazovali, toto boti, ktorý tie odkazy kontrolujú nezistia.
Firma, ktorá odkazuje na tucty pofidérnych stránok vyznieva neprofesionálne!
Otázka na telo: Naozaj si myslíš, že stránka, ktorá má IBA 150 návštevníkov za deň aj to z klikačiek a rôznych podvodných surfov ako je websurf ti zvýši návštevnosť?!
kompresory
Profil
spravil som kompromis a 90 % som vyhodil, s tým zbytkom sa ešte chvíľuu popasujem. Ale ďakujem.
Plaváček
Profil
kompresory:

1. proč děláš reklamu notoricky známému spammerovi jménem Ota Berlin.de?
2. úvodní stránka je z hlediska použitelnosti hotová katastrofa. Absolutně jsem se v té změti odkazů nedokázal orientovat. K čemu tam vlastně jsou?
kompresory
Profil
1 , už som ho dal preč.
2, odkazy sú tam na propagáciu podstránok, myslel som si že odzaz z hlavnej stránky je podstatný
david80
Profil
Otevřu stránku, čekám, že na ní bude nějaké představení firmy, čím se zabývá, co dělá atd. Místo toho vidím jen spoustu odkazů, žádný článek, připadám si jako na nějakém katalogu stránek, v sekci firmy. Pomyslím si, že jsem zase vlezl někam špatně, zavřu stránku a jdu hledat dál.
Tohle je můj první dojem ze stránky.
Omlouvám se, po prozkoumání celé stránky a po přeskočení tísíce odkazů, jsem se dostal k nějakému článku o firmě, který teda nejde skoro přečíst, jak je napsanej droboučkým písmem. Ale k tomu jsem se dostal jen proto, že vím z téhle diskuse, že by se mělo jednat o firmu.
Taurus
Profil
david80:
Asi tak. :-( Toto se nepovedlo. Doporučuju knihu Steva Kruga.
kompresory
Profil
úvodnú stránku budem musieť teda prekopať nanovo. Chcel som sa opýtať, či neutrpia podstránky keď na nich nebudem odkazovať s titulnej stránky? ďakujem
david80
Profil
kompresory:
Chcel som sa opýtať, či neutrpia podstránky keď na nich nebudem odkazovať s titulnej stránky
Tímhle stylem hlavně nejvíc utrpí ta nejdůležitější úvodní stránka, takže asi většina nebude mít chuť koukat na podstránky.
Navíc na podstránky upozorňuješ v menu v levo a nahoře, dělá se to tak běžně a většině to takhle vyhovuje.
V textu se dá taky odkazovat na podstránky, ale nesmí být celý text složený s odkazů, pak je to jen nepřehledné a spíš to stránce ublíží než pomůže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0