Autor Zpráva
jpg
Profil *
Dobrý den, děkuji za názory na stránku http://www.ptgolf.cz
Radek9
Profil
jpg:
Docela hezké., ale:
1) Ty (obrázkové) odkazy v postranním menu jsou - jak to říct - „mírně jeté“. Tipuji, že je to JPG, proto bych doporučil použít jiný formát.
2) Ten stín hlavičky bych neusekával, nechal bych ho i po straně.
3) V prvém menu úplně dole je špatně zobrazen den a svátek. Ale než to opravovat, tak bych to spíš dal pryč. Nehodí se to tam.
sarojan
Profil
Proč linkovat na seoservis, když nemám 100% stránku? Proč naň vůbec linkovat, když mi za to nic nedají? Kdy už se konečně ti lidé naučí, že komerční stránka(stránka firmy, e-shopu, ...) by neměla linkovat na nikoho, pokud jim za to neplatí a že link na nějakou výměnu odkazů, toplist, seoservis a pod. vypadá neprofesionálně?!
jpg
Profil *
sarojan:
Proč linkovat na seoservis, když nemám 100% stránku? Proč naň vůbec linkovat, když mi za to nic nedají? Kdy už se konečně ti lidé naučí, že komerční stránka(stránka firmy, e-shopu, ...) by neměla linkovat na nikoho, pokud jim za to neplatí a že link na nějakou výměnu odkazů, toplist, seoservis a pod. vypadá neprofesionálně?!
Máš pravdu (ale nemám až tak komerční stránku) díky
jpg
Profil *
Radek9:
Díky kouknu na to
jpg
Profil *
Tak jsem změnil kompletně design
pavuk
Profil
Mě se to líbí, ale co mi vysloveně vadí je nápis "Ptgolf" vlevo vedle golfovýho míčku, působí jak kdyby tam byl zapomenutej po testování
Myslím ale že tu sklidíš kritiku typu"je to šabona, co na tom chceš hodnotit?"
sarojan
Profil
To předtím bylo lepší, ale stále nic-moc.
jpg
Profil *
pavuk:
máš pravdu už jeto pryč. :-)
jpg
Profil *
Tak jsem to předělal celé :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0