« 1 2
Autor Zpráva
Acci
Profil
Charlie
To pozadí se mi tam moc nelíbí. Jsk říká Fred, s #8F7B5D je to lepší, ale pak by to chtělo ještě doladit.
Fred
Profil
BTW, ale mě nemůžeš brát vážně, jsem příznivce sucháren, viz to na čem dělám http://xy.wz.cz/search-test/
Charlie
Profil
Pozadí, no jasně. Je výraznější než obsah, určitě to změním. Ale nevím jak, surová barva se mi tam dát nechce.
Charlie
Profil
Tak, pozadí je jiné, je to takhle lepší?
Fred
Profil
Charlie Zkus to co jsem Ti poslal mailem, třeba se ti bude líbit.
Boy
Profil
akorát že v Opeře se mi zobrazuje v levém horním rohu takový zub u toho přechodu do pozadí.
Spikee
Profil
Boy
Ja tam nič také nemám (Opera 8.0, 1280X1024).
Charlie
Profil
Boy, Spikee, to je možné, hned to opravím.


Fred, mrknu na to.
Charlie
Profil
Ten "zub" už je snad v pohodě. V opeře je pozadí posunuté o 1px doprava, v IE možná taky.
Charlie
Profil
Fred, zdá se mi to moc hnědé.
Charlie
Profil
Co dát na pozadí tu červenou?
Charlie
Profil
Je to moc červené, zkusím převrátit barvy.
Hanz
Profil
Charlie
Taky se mi zdá, že byl lepší ten původní (tak tam třeba uděle, aby si mohl každý uživatel vybrat ten co se mu líbí a je to).
Charlie
Profil
tak tam třeba uděle, aby si mohl každý uživatel vybrat ten co se mu líbí a je to

Na xblog to nebude tak snadné, ale zkusím, co se dá.
Charlie
Profil
Tak jsem zase nastavil původní vzhled, ale musím ho trochu doladit.
luka
Profil *
Charlie
no stare bolo omnoho lepsie, tie boky neladia
bojars
Profil
Ak môžem: ten obrázok na pozadí by som dal preč, ale viac mi vadí, že menu je v IE 5.5 pri 1024×768 texte prekrýva ho cez "Trvalý odkaz ~ Komentáře".
bojars
Profil
Sorry: teraz, keď som prešiel z príspevku na hlavnú stránku, tak to bolo už O.K.
Charlie
Profil
bojars, je to teď lepší? Pustil jsem si IE a je to docela nechutný.
Charlie
Profil
Má tady někdo IE? Když přejíždím přes odkazy v pravém sloupečku, tak se mi ty obrázky mění až za delší dobu, resp. zmizí a pak se objeví jinak napozicované. Ve Firefoxu je to v pohodě.
bojars
Profil
Charlie, mne to funguje v pohode. Hover mi tie šípky stmaví ihneď a po prechode je zase šípka taká istá, nevidím nijaký problém. Akurát sa mi zdá teraz dosť veľký padding medzi odkazmi v tom menu, ako keby bol medzi nimi od-Enterovaný jeden riadok.
Charlie
Profil
bojars, taky jsem si toho všiml, ale nevím, jak se toho zbavit.
Spikee
Profil
skúsa dať na začiatok
* {margin:0;padding:0}
Charlie
Profil
Spikee, dík pomohlo. Ale těm položkám i odkazům jsem nastavil margin i padding na 0, je to divné. IE je prostě sr...ka.
bojars
Profil
Charlie normálne si teraz nepamätám ako to menu vyzeralo predtým, ale zdá sa mi, že si asi upravil jeho šírku. Nebude to tým, že máš nastavený (pravý?) padding pre <li> v menu taký veľký, že vhľadom na zmenu šírky to ten padding hodilo do nasledujúceho riadku?
Charlie
Profil
Li má padding 0, odkaz má pouze pravý padding. Ten sloupeček byl širší máš pravdu. Ale už je to snad v pohodě.
bojars
Profil
Samozrejme je to v pohode.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0