Autor Zpráva
Radek9
Profil
Zdravím.
Před rokem jsem spustil svůj osobní web, na který jsem po nějaké době přestal psát. Před pár dny jsem se však rozhodl, že přepracuji design a znovu ho obnovím. Povedlo se a chtěl bych tedy znát Váš názor. Děkuji.

www.Radek.tk
Unitron
Profil *
Moc se mi tvoje stránky líbí. Na to kolik ti je toho dost umíš a velice tě obdivuji. Osobně bych jen srovnal horní menu přesně na střed, mám rád symetrii.
sarojan
Profil
Je to dobré. Jediná věc, co se mi nelíbí je, že nefunguje odkaz na to inclusion. Vím sice, že ještě možná nemáš dostatečné slohové zručnosti, ale jelikož máš v sllužbách i psaní textu, text na tvé stránce je tvá vizitka a některé věci tu jsou, co musíš, respektive nesmíš v článcích mít:
1. Lidi nejslou lamy. Možná ti to tak nepřijde, ale někoho to může urazit. I ty bys byl lama, kdybych ti tady přednášel o kvantové mechanike a Schrödingerově rovnici. No a co, že někdo neví HTML, CSS nebo PHP. A jak to nazvat? Například "Základy formátování textu v HTML"
2. Nepoužívej smajlík :D. Ten smajl vyjádřuje smích. Pousmátí vyjádřuje :). Neříkej mi, že po přečtení tvého článku bych se měl smát, až bych se po zemi válel.
3. Nepoužívej slovné spojení "baví mě". Říká se "mé záliby jsou" nebo "zajímám se o".
4. A jelikož se už musím učit, tak pro dnešek dost :D takhle se článek nekončí

edit: pokud dáš hodnotit někde stránku, prosím, nenuť kamarády, aby tě tam vychvalovali.
Radek9
Profil
Unitron:
Díky, pak to srovnám.

sarojan:
1) Já vím, že nejsou lamy. Žel, nevěděl jsem, jak to jinak nazvat.
2) Válet po zemi se můžeš, nezakazji ti to. ;-) Ale dobře, změním to.
3) Měl jsem utkvělo představu, že „Baví mě“ bude napsáno dobře, ale asi máš pravdu, vhodnější jsou ty dvě fráze, co jsi psal.
4) Já vím, psal jsem to narychlo, na úpravu jsem neměl čas.

Edit: Cože? Já nikoho nenutil a pokud myslíš Unitrona, tak toho neznám.
sarojan
Profil
Radek9:
Edit: Cože? Já nikoho nenutil a pokud myslíš Unitrona, tak toho neznám.
Pokud je to opravdu ta, tak se omlouvám, ale vypadá to jinak a né, že bych ti nějak moc věřil, ale pokud s druhým příspěvkem nemáš nic společného, tak se omlouvám.
Radek9
Profil
sarojan:
Ne, opravdu s tím nemám nic společného. Ale nedivím se ti, trochu to tak vypadá.
Taurus
Profil
Radku, jen tak dál ve zlepšování se v psaní různých projektů, které jsem si prohlédl. Hlavně ale hodnotím vzhled a texty jako vždy... a tady to už kulhá. Obojí je málo živé, decentní a to mi nepasuje, už i k tvému věku. Často hodnotíš weby, zkus se inspirovat odkazy, které tu jsou návštěvníkům doporučovány jako příklady. Texty znějí moc oficiálně, nebaví mě je číst. Chce to přirozeněji, přibliž se tomu, jak mluvíš. Reklamy hned u hlavičky článku mě vytáčejí. Máš zbytečně velkou hlavičku, na to, jak v ní nic není. Text-indent se nepoužívá u prvního odstavce pod nadpisem. Protože nepoužíváš postranní menu, malé texty se natahují do celé šířky a to se nečte dobře - zuž :-) (a) nebo zvětši text. Všechny sekce jsou zbytečně tříštěny, je v nich málo informací. Spoj Kontakt a O mně, Projekty a Reference a Úvod je zbytečný.

+ z článku u blogu se nejde vrátit jinak než přes zpět v prohlížeči?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0