Autor Zpráva
Breezy
Profil *
Všechny zdravím.

Připravili jsme pro Vás sadu 8mi XHTML šablon vhodných pro malé podnikání nebo osobní stránky / blog. Koupit si je můžete za 280 kaček a používat dle libosti. Balíček obsahuje 8 typových stránek ve striktně validním XHTML, 5 zdrojových PSD, nápovědu jak kustomizovat a implementovat.

Typové stránky:

* Úvod
* Obsahová stránka
* Blog
* Portfolio
* Kontakt
* Stránka se submenu
* 404ka
* Mapa stránekK šablonám poskytujeme taky lehkej support (info@breezy.cz) a připravujeme Wordpress variantu, která bude ke stažení v rámci původní ceny. Věřím, že to bude dobrý základ pro Vaše MFA weby a podobný aktivity. Jak na Vás šablona působí a co byste v ní rádi ještě viděli? :-)

Podrobnější informace a náhledy: www.breezy.cz/templates/
Live preview: http://themeforest.net/item/dejavu-p...preview/104279
Zakoupit jí můžete zde: http://themeforest.net/item/dejavu-p...s-theme/104279


Na Vaše komenty se těší všichni v Breezy
Taurus
Profil
Povedený web v hezkých a příjemných barvách, už jsem ho kdysi viděl.
Chybí mi tisková verze, nelíbí se mi vůbec mix jazyků (?). Nechápu tu věc podobnou přehrávači v menu. Kliknutí na demo mě odhodí na themeforrest.net. Váš anglický projekt? Co to má společného? Podle jejich patičky asi ano, ale jako návštěvník (a to jsem pokročilejší uživatel) se v tom naprosto ztrácím. Nenuťte mě přemýšlet .-) Web má zbytečně velkou hlavičku na to, že tam skoro nic není. Pozor na typografické chyby ohledně lomítka, pomlček a spojek na konci řádku. Pokud malé texty, tak větší line-height. A k těm šablonám - dobrá cena.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0