Autor Zpráva
Think
Profil *
www.the-sims.eu/
Předem děkuji za všechno hodnocení
Think
Profil *
BTW novinky nepíšu já omlouvám se jestli tady spamuju ale nějak mi to nejde upravit i s heslem
volejbalek1
Profil
Dost malé písmo a obrázek se dlouho načítal.
peta
Profil
Think:
Zakladni vzhled budiz. Mozna bych nadpisy menu dal tmave zelenym pismem nebo jinym a pridal pred ten Sims diamant, aby to bylo zajimavejsi. nebo to pouzit pak az pro obsah nadpisy.

Daleko hur dopada obsahova cast. Rozsypany caj.
Pokud to chces mit pekne, je treba dodrzovat urcita pravidla. Predem si pripravis nekolik moznosti vzhledu clanku a jen a pouze tak je delas. Je treba mit stanovene pevne rozmery obrazku, marginy, padingy, ramecky, tabulky...

priklad:
Nová kolekce?
Povolání snů klepe na dveře
Margin zhora a ze spodu je rozdilny. Obvykle se zhora nadpisu dava vetsi, abys oddelil celky.

priklad:
Nahlédnutí do připr. datadisku
Tam mas jeden obrazek vlevo, menu vlevo, obrazek vpravo, ale vyskove to nema zadne zarovnani. Obrazek vpravo neobteka ani cely text, ani neobteka obrazek vlevo (protoze zasahuje do nadpisu a nad nej), zkratka je tam jaksi mimo. Menu zas nema zarovnani s levym obrazkem. A nadpis toho vseho ma velky margin.

Jinak, pocitadlo se na stranky uz vetsinou dava jen jako skryte a pak v odkazu nekde o webu.
Jo, a obrazky nemaji nahledy, takze se nacitaji snekove pomalu.

Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Think
Profil *
dobře díky moc ale chci jen říct že já nepíšu novinky, to píše člověk který neumí vůbec html a nemůžu čekat nějaké popisy obrázků..., jediné jsem napsal Nahlédnutí do připr. datadisku
peta
Profil
Think:
Nema vkus, udelej mu sablony. Klikne na tlacitko, vlozi mu to demo obrazek i s popiskem. Nebo demo clanek s bez obrazku. Atd.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0