Autor Zpráva
Alastor_Kopal
Profil
Ahoj prosím o zhodnocení designu http://audio.hys.cz/. Favicon.ico ještě dodělám. Tento design se mi líbí. Myslím, že poprvé sem vytvořil design, kterému se dá říkat design. :-) diky předem za názory
volejbalek1
Profil
Jsem amatér, ale po přečtení dvou řádků jsem to zavřel. Pro mne je to barevně velmi špatné.
sarojan
Profil
Pokud jde o váš design(design nadšence, co právě začíná a není grafik), tak je to celkem dobré a dá se na to koukat. Pokud je to design designového studia, tak jim nezaplaťte. Od studia se totiž očekává víc, protože i víc za to chtějí.(nevím, zde píšete, že je to váš design a na stránkách je schválení projektu, to si trošičku protiřečí) :) No ale jako jeden z prvních webbů nadšence negrafika to je velmi dobré, akurát, jak už bylo spomenuto výše, barvy jsou dost tmavé a ponuré. Já teď nápady na barvy nemám, vždyť je půl sedmé ráno, určitě někdo za mnou přijde s nápadem. :)
__construct
Profil
logo.png má 414.6kB .. to snáď nemyslíš vážne ??
peta
Profil
Na mem monitoru jde spatne cist hover menu a paticka, barevne.

Schazi mi tam odkazy na soubory nahravek.

Odrazky v Kdo jsme - aktualne jsou moc odsazene do prava ve FF.

Logo ma 400k, coz je hodne pres 40k

Velikosti menu a obsahu jsou si podobne, ale velikosti nadpisu menu jsou mensi. Vypada to divne. Podobne s marginem nebo je to line-height. Treba krasne je to videt u Pozadavky. Tam jsou cisla 1 2 3 s jinym odsazenim nez polozky menu. Pak je tam text "Požadavků je také málo..." a ten ma proti tomu obrovsky margin.

Na webu bych nepouzival italic sklon pisma, spatne se to cte. Fakt nevim, ktery chytry clovek to kdy vymyslel, ani v knizce se to necte 2x nejlip.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0