Autor Zpráva
prokda
Profil
Web je o seriálu Joey (pokračování ser. Přátelé).

http://www.serial-joey.tk/

dík za hodnocení
Olinak
Profil *
kdyby si ho nespamoval kazdej druhej den na shoutboard www.comeback.svet-serialu.eu tak bych byl ochoden mozna i hodnotit
mckay
Profil
prokda:
Moc se mi to nelíbí.

(1) V hlavičce nekvalitní obrázek.
(2) Proč na výsledky vyhledávání pro nenalezený dotaz odpovídáš anglicky, když je celý web psaný česky?
(3) Nějaká optimalizace pro SEO by asi bodla, místo spamování si něco přečti o tom, proč měnit titulek stránky a jak ho napsat...
Taurus
Profil
Velká hlavička, žluté pruhy u rozlišení 1920, nehezká kombinace barev (žlutá, oranžová, zelená, hnědá), anglické názvy (někdy i špatně) na českém webu nechápu - Search, Web by, Leave a comment, author. Nezmenšuj obrázky prohlížečem. V IE6 se to rozpadá, v IE7 nefunguje clear type vyhlazování, což nechápu. Vyhoď toplist.
prokda
Profil
Olinak:
Já tam nespamuju na tý stráce jsem nikdy nebil !!!
prokda
Profil
Taurus:
Proč mám vyhodit toplist ?
Taurus
Profil
Kazí ti to vzhled.
sarojan
Profil
Wallpapers jsou pozadí plochy. Proto by měli mít velikost plochy. Proč dáváš do sekce wallpapers obrázky, které jsou malé a hnusně nekvalitní? Navíc .tk je kok..hovadina.
prokda
Profil
sarojan:
Ale je (.tk) zdarma.
mckay
Profil
prokda:
Já tam nespamuju na tý stráce jsem nikdy nebil !!!
To že jsi tam nikdy nebil, neznamená, že jsi tam nebyl. Bacha na to ;). Když už jsme u toho, jeden vykřičník bohatě stačí a ještě se před ním ani ta mezera nedělá.

Ale je (.tk) zdarma.
To evidentně všichni tady ví. Ačkoliv to na pozici ve vyhledávači nemá (prý nemá) vliv, tak je to stejně takové neohrabané :).

Proč mám vyhodit toplist ?
Zaprvé, jak řekl Taurus, kazí ti to vzhled a není to objektivní. Zkus google analytics - ten není vidět, a je poměrně přesný, výstižný atd.
sarojan
Profil
mckay:
na pozici ve vyhledávači nemá (prý nemá) vliv
Má. Protože je celá stránka řešena (f)rámem, myslím, že to bude mít vliv.
Shampoo
Profil
Moc se mi nelíbí výrazně žluté pozadí + header je nekvalitní a taktéž bijící žlutá barva + gauč není téměř vidět = téměř stejný kontrast barev.
Nelíbí se mi, že je všechno dělané ve Frame, žádný title u jednotlivých stran.
U img není nastaven alt, tudíž když má někdo vyplé obrázky, tak neví, že tam něco je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0