Autor Zpráva
vit
Profil *
ahoj s kamosema delame mody do Warcraft 3 a ja jsem se rozhodl te nasi skupine udelat stranky :D tak tady jsou prosim zkritizujte:
http://czechmods.ic.cz/
mattyZEM
Profil
Obrázky u menu hnusně přeblikávají :)

Jinak je to pěkné.
vit
Profil *
mattyZEM:
Díky a to že přeblikávají je tím, že ještě nebyli načtené
mattyZEM
Profil
Já vím, ale dá se to opravit. Spoj ne-hover a hover obrázky dohromady ;)
vit
Profil *
jj právě jsem nad tím přemýšlel a došel k názoru že to udělám :D
Taurus
Profil
Vzhled docela pěkný, ale ty horizontální linky přes celé okno jsou zbytečné. Zvyš line-height, sniž kontrast - bílá na černé se špatně čte. Vyhoď toplist. V IE6 nefunguje hover. No a klíčové slovo "w" a "3" mě dost rozesmálo :-) Co myslíš tím "všechna práva vyhrazena"? Já jen, jestli to tam dáváš, protože to vypadá dobře, nebo rozumíš této problematice. Chybí mi klikací hlavička, neměníš title...

+ při vypnutých obrázcích jsem v háji.
vit
Profil *
ok tak obrazky v menu uz jsou v jednom a ostatni upravy udelam asi zejtra prave du grilovat :D
vit
Profil *
jinac pridal jsem tam takovej hezkej text, kdyz to pustite v IE 6 nebo IE 7 :D
Taurus
Profil
Škoda mého času stráveného nad ignorantskými stránkami :-(
Plaváček
Profil
vit:

Myslíš tento bezva text?

Milý užívavateli, asi si poslední 4 roky žil v jeskyni, protože se k tobě stále nedostala správa o Internet Exploreru 6, 7.

Fakt si myslíš, že je dobrý nápad takto otevřeně urážet lidi, které vůbec neznáš?
vit
Profil *
ne pouze je trosku neortodoxne nabadam aby uz konecne pochopili ze tento prohlizec stoji za *****
Plaváček
Profil
vit:

"To neděláš dobře, Jaromíre." :)
Shampoo
Profil
1) Klikací header
2) Doplň u odkazů title
3) Doplň u img alt
4) Souhlasím s Taurusem - horizontální linky přes celou stranu jsou zbytečné
5) U headeru bych zvolil jiné písmo, jedné barvy --> s tím tvým prolnutím to není výrazné a moc to splývá
6) Toplist bych nechal, nikomu nevadí a i někdy někoho zaujme statistika

Jinak se mi grafická stránka líbí a to i kontrastní písmo.
vit
Profil *
Plaváček:
Proč Jaromíre? :D
Davex
Profil
Okolo podpory starších Explorerů tu již bylo napsáno mnoho řádků. Měj si na webu napsáno co chceš - nikdo ti v tom nemůže zabránit, stejně jako ty nezabráníš lidem v používání starších prohlížečů.

Pokud se chceš dozvědět některé důvody, proč starší IE podporovat, tak si prostuduj třeba vlákno podporovat či nepodporovat zastaralá IE6?
mckay
Profil
vit:
Nevím jak konstruktivně vyjádřit to, že se mi to prostě líbí, takže říkám, že se mi to líbí.

Proč Jaromíre? :D
Je to napsané v uvozovkách, což znamená citaci, pokud to neznáš, mohl jsi využít Google a dočíst se, že to pochází z Vesničko má středisková.
Bubák
Profil
V IE6 nefunguje hover.
Bodejť by fungoval. V dobách, kdy jsme žili v jeskyni, bylo zvykem deklarovat hover odkazu. Ale kdosi vylezl z jeskyně, slunce mu rozpálilo hlavu a začal hover deklarovat položce seznamu.

Návod na optimalizaci jednoduchých menu pro IE6:
místo li:hover {...} použijeme a:hover {...}
mattyZEM
Profil
Bubák:
místo li:hover {...} použijeme a:hover {...}
Nebo použijeme behavior :)
Bubák
Profil
mattyZEM:
Nebo použijeme behavior :)
Což je v tomto případě stejně dobrý nápad, jako drbat se levou nohou za pravým uchem.
mattyZEM
Profil
Bubák:
Což je v tomto případě
Já jen říkám, jak toho lze docílit i jiným způsobem, neříkám že to tak musí udělat :).

Je lepší raději informovat o více možnostech, ze kterých si může daný uživatel vybrat, než pak slepě psát prasácký kód neznaje jiného řešení :-).
vit
Profil *
Jeste nejake nazory?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0