Autor Zpráva
xdream
Profil
Ahoj,
prosim o ohodnoceni webu http://visskymspis.cz/ . Jedna se o e-shop na prodej protialergickych povlaku na periny. Zacatek je venovan vysvetleni co to jsou barierove povlaky a jak funguji. Dale lze pokracovat do e-shopu.

dik,
xdream
PS: netusite proc je GPR 0?
Taurus
Profil
Musím říct, že je hodně nevhodně zvolená doména. Asi po dvou minutách jsem se dozvěděl, že to znamená "Víš s kým spíš", ale chvíli mě to asociovalo slovenské stránky. Při vypnutých obrázcích nevidím hlavní menu, které by bylo vhodnější pomocí li. To k použitelnosti... Grafika - kombinuješ kulaté a hranaté prvky, působí to jak vytvořené v rychlosti. Chybí tam detaily. Postrádám tiskovou verzi a nechápu angličtinu v patičce. E-shop se tam dost ztrácí, nenapadlo by mě, že ho tam najdu, web vypadá dost informativně, ale že najednou můžu nakupovat... Nadpis nad menu je málo, chce to líp se prodat, dobře zvýrazňovat, opticky oddělovat. Je to takové zhuštěné, dané, aby to tam bylo. Vlastně tam postrádám i hlavičku. No a obchod není vůbec dobrý, jako by mu chyběly styly.
happy
Profil
xdream:
jen to hlavni:
na prvni podivani to nevypada jako obchod ale jako stránka s informacemi.
uvodni stranka, garance kvality a obsah maji jeden celkem slusny styl. na strance kontak bych cekal kontakt a ne podrobnosti o nakupu.
obchod ma styl naprosto jiny. hnusný. pisma barvy aj jsou zde uplně mimo hover neexistuje snad na nicem, škoda to vypisovat.
peta
Profil
Jestli toto je puvodni, tak je to urcite pokrok k lepsimu, ale porad nic moc. Chce si to stanovit, co jak ma byt reseno a nedelat to v kazde casti jinak
http://www.obchod.visskymspis.cz/
zkus se inspirovat Pravou stranou a rameckem v leve a nadpisy ze stranky v nasledujici kritice po tve:
http://www.clipvlasy.cz/
xdream
Profil
dik, za pripominky upravim co pujde. Bohuzel vlastni reseni e-shopu obchod.visskymspis.cz moc pod kontrolou nemam.
__construct
Profil
xdream:
PS: netusite proc je GPR 0?
Však google indexuje tú tvoju stránku od 14.3.2010 .. čo by si čakal ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0