Autor Zpráva
xxmartin
Profil *
Co si myslíte o této stránce z pohledu zákazníka jak to působí?

Clip in vlasy
joe
Profil
Upřímně? Nebýt té "chobotnice" vpravo nahoře, ihned bych stránky přirovnal k prodeji podlahových krytin (PVC), díky ní mi to trvá asi tak 3 vteřiny. Tedy naprosto nevhodné.
sarojan
Profil
Pěkné, nicméně nevýrazné a na vlasový e-shop absoltně mimo tému. Souhlasím s joem, falt se ten design nehodí.
peta
Profil
* Ja bych rekl, ze klukum hodne vadi spis barvy. Vlasy maji barvu cernou, hnedou, zrzave hnedou, blond, sedou a bilou. Kdyz pouzijes zelenou, neladi.
U kosmetickeho studia bych chtel stranku prozarenou, cili v teplych barvach idealne svetlych a zarivych. Zkusil bych u loga udelat negaci - inverzi barev s tim, aby bud pozadi nebo hlava byla v hnede, zlute, teple barve. To druhe pak sede nebo jiny odstin barvy. Soucasne, kdyz jsem provedl inverzi v gimpu, tak velmi dobre vypadalo i menu a kosik, kdyz uz nebylo cerne.
* pak je tu logika usporadani menu, Napiste nam bych dal uplne posledni, pred to caste otazky
* menu vlevo nechapu, ale zrejme zasveceny vi, oc se jedna
* Vse pod nadpisem Vitejte je mi nesrozumitelne? Nevysvetlene pojmy: clip in, remy. Vlastne tam neni vysvetlene, co ta firma dela, cim se zabyva.

Celkove graficky to pusobi dojmem neusporadanosti. Zadna cast s nicim neladi, nelicuje.
* Nahore mas menu, ktere ma pading zleva rekneme 10px.
* Ale uz cerny pruh, jak je kosik ma padding zleva asi jiny o 203px, ale mozna se mi to zda.
* Pak tam mas text v logu, ten ma open jiny padding zleva.
* Nadpisy leveho menu maji take jiny padding zleva. Proc maji navic margin? s tou sedou pozadi to moc neladi, ja bych vyplnil celou plochu.
* Dale treba padding podnadpisu pod Vitejte, proc je vic zleva?
* Proc margin nadpisu Vitejte je zhora mene nez ze spodu? Zkus cely obsah od okraje odsadit dvojnasobne, takhle se mi to zda moc nalepene na levem a pravem sloupci.
* proc ramecek vlevo Informace pro vas ma zleva asi 4px, ale vpravu uz to licuje s ostatnimi bloky v tom sloupci. Barevne je to pekne. Kdyz uz to tam tak chces mit, tak to odsazeni dej stejne vne i uvnitr ramecku a minimalne vysku 1 radku, viz odsazeni zhora, tak kolem ostatni a podobne i dovnitr, protoze nadpis Informace pro.. mas tez nalepeny na okraj.

K prave strane nemam moc pripominky. Ta by i tak mohla zustat. Mozna muzes zkusit nastavit stejnou vysku radku 1.5x? nebo 1x, aby proste aktuality meli to same, co kontakty.

V podstate nejlepe graficky zpracovane jsou tam jen prvky, prava strana a ramecek Informace pro vas. Z tech bych vychazel.
Asi bych podobne resil i vyber z katalogu, kde bych ceny dal tez zelene, aby svitily...
Taurus
Profil
O vzhledu bylo řečeno dost v prvních příspěvcích.

Ohledně češtiny a typografie. Zcela vážná otázka – to je vtip? Když jsem mimo otřesného uvítacího odstavce zabrouzdal do "Častých otázek" a "O našich vlasech", tak jsem omldel. Sežeňte někoho na psaní textů, jinak budete pro smích. Ono to bude bez tak seo smetí, za které bych autorovi přál odmítnutí všemi vyhledávači, protože takové stránky nejsou pro lidi...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0