Autor Zpráva
Nich
Profil
Ahoj,
prosím o zhodnocení nového návrhu stránek ...... a tady takhle vypadají stánky aktuální

Který web se vám zdá lepší?
Taurus
Profil
Asi tě zklamu, ale spíš ten původní. Jak chceš řešit obrázek na pozadí? Nelíbí se mi žlutý a černý rámeček, střídáš kulaté a hranaté rohy, typografie je hrozná, žádné odstupy, špatně se to čte, ... Mrkni se na současné weby, jak se dělají.
peta
Profil
Obe stranky maji neco do sebe. Novy mi prijde lepsi graficky, stary se lepe cte.

http://brodek.skauting.cz/
Kritiku pisi k nemu, protoze se mi zda lepsi a jen potrebuje par vylepseni.
* V prvni rade bych ten obrazek z uvodni stranky nacpal do hlavicky (asi trosku zmensit, uvidis)
........................ Prihlasit
------------------------------
logo Obrazekkkkkkkkkk
logo Nadpisssssssssss
------------------------------
Kdo se chce prihlasim, musi si kliknout. Predpoklada se, ze 95% prohlizitelu se do stranek prihlasovat nemusi vubec.

* Anketa - pouzit 70%-50% velikost pisma
* Obsah - dej tam vetsi padding aspon zleva
* Obsah - mas tam v menu chybnou diakritiku
* Hlavni nadpis - res ho jinak, treba velky font, netucny, nepodtrzeny
* "Pro koho skaut je?" - proc je ten blok odsazeny vic zleva? proc je nadpis nad blokem odsazeny vic zleva nez text "Skaut je pro všechny dě"
* Proc odrazka pod "Novinky" ma mensi padding zhora nez ze spodu?

Ten novy neni spatny, ale neni graficky doreseny. Treba pod text se zasadne nedava pruhovane pozadi, protoze se spatne cte. Barvy k sobe vubec neladi, jsou smutne, vubec nepasuji k zabavne a vesele detske organizaci. Ramecek vpravo moc zari.
Kdyz uz chces stridat ruzne barvicky, zkus to doladit aspon na zaklade stejneho HSL
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color.htm

Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
regy
Profil
starý je elegantnější.
Nich
Profil
tak sem podle pripominek trochu prepracoval ten navrh... co vy na to?

http://brodek.skauting.cz/test/inov/index2.php

Taurus:
Pozadi je tam zatim jen tak dany, aby tam neco bylo... chci tam udelat nakou hezky propracovanou fotku, třeba naseho strediska.... a aby to vypadalo hezky na vsech rozlisenich, tak chci okraje toho pozadi udelat jako prechody do nejake barvy, ktera bude jako defaultni pozadi....

Jinak text, tam je danný spíš jen tak, aby tam neco bylo.... tenhle navrh je jen o struktuře webu, a v jakým stylu či "duchu" a barvách to má být...
jenikkozak
Profil
Dva úzké obdélníky, které se perou o čtenářovu pozornost, jenže (jak říká známé přísloví) ji získá až objekt třetí - výrazný obrázek na pozadí.
Příliš mi tam také nesedí způsob zvýraznění aktivní položky v horní navigaci.
Nejsem grafik, ale nepřijde mi to jako nejšťastnější řešení webu.
imploder
Profil
Nich:
je tam na některých místech rozhozené kódování, např. NávÅ¡tÄ›vní kniha byla zprovoznÄ›na
mckay
Profil
Nich:
Hlasuji pro ten starý - ten nový se nevejde do 1024x768 okna a vypadá dost uměle. Po stranách jak máš ty menu jedno modré, druhé žluté, obě jsou trochu moc brutální :). Ony do sebe ty barvy jsou celkově vlastně všechny dost kontrastní.
Taurus
Profil
Nevidím v podstatě rozdíl, pořád píšeš v podmiňovacím způsobu a všechno je tam, "aby tam něco bylo". Proč nám to neukážeš, až tam to něco bude?
peta
Profil
Ten novy, da se to, ale stary je lepsi. Trosku spravit a vydrzi 10 let.
nejvetsi problem je tam sirka obsahu a barvy zelena nahore, zelenomodra vpravo, ruzne nejednotne styly pisma (word ma nadpis 1,2,3, text, discreat a vzhled pro code). To menu vpravo vypada uplne desne a nivim, proc tam nedas proste arial nebo verdanu, drobnejsi pismo.
Mozna by se ten stary web dal napasovat na ten obrazek v pozadi s doladenou tou listou menu. Trojbarevny znak je fajn pro tisk, ale jednobarevny je vic elegantni na web. (Vubec, to tu ted resime, firma nam navrhla vzhled pro papiry, dopisy, ale web nesnese tak kontrasni barvy a jemnou grafiku). Ten text u loga je lepsi nez v puvodni. Tam mi prisel takovy moc obycejny.
Kdyz tam mermomoci chces prihlaseni, tak to udelej jako vsichi, jako jeden z ramecku vpravo a nesnaz se tim kazit hlavicku :)

Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
tayger
Profil *
Souhlasím tady s většinou, ten nový je příliš mimo, sice to vypadá hezky, ale dost to upírá na dobrém čtení, ten starý je fakt dobře čitelný, kdyby se trochu graficky doladil, tak to bude fajn. Ale příliš výrazné pozadí většinou kazí celý web, proto člověk často výdá na stránkách monotématické prostředí s minimem obrazových tvarů. Dokonce už ani slavné tapety nejsou používány tak jako za starých časů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0