Autor Zpráva
colorshock
Profil
Tak jsem se snažil udělat něco zajímavějšího tak sem s kiritkou (Taurus) :-D.. Ne je to jen dobře když víš co a jak upravit či vylepšit :) www.color-shock.php5.cz
Plaváček
Profil
colorshock:

Tmavě šedé písmo na tmavě šedém pozadí je bezvadný a geniální nápad :)
imploder
Profil
colorshock:
Menu z vysokých prázdných čtverců vypadá, jako by v něm něco chybělo - jako by se do těch čtverců mělo něco načíst, ale nenačelo. Dal bych do nich nějaké vhodné obrázky.
sarojan
Profil
Souhlasím s imploderem. Do menu určitě obrázky, alespoň na hover. Jinak se mi to líbí. Akurát do patičky bych přidal © popřípadě prostě (C), protože bez znaku to není estetické. Také mi vadí péomalé blikání písma POPTÁVKA.
Jen by mě zajímalo: udělal jsi si logo, docela pěkné a stylové, ale na stránkách ho nepoužíváš. Proč? To je jakoby mělo Mésto erb a na místo něho by si strkalo všude jinej erb.
panther
Profil
sarojan:
Akurát do patičky bych přidal © popřípadě prostě (C), protože bez znaku to není estetické.
(C) = &copy = copyright = to, co vzniká autmaticky bez nutnosti uvádět do patičky webu. Taky nepoužíváš spojení „TV Televize“, „CD disk“, „SEO optimalizace“.
Taurus
Profil
K ostatním přidám ještě nefunkčnost při vypnutých obrázcích a rozhození v IE6. Zkus si na to dát pozor, byla to chyba i minule. Umění návrhu webu v sobě skrývá dost věcí i když to tak nevypadá. Mohl bych pokračovat - tisková verze, vypnuté styly, klávesové zkratky, menu pro nevidomé, ... Vzhled máš pěkný, ještě to oživ jak psal imploderem. I tak je to decentní a je otázka, jestli tak chceš vystupovat, nebo jsi spíš kreativní kreslíř. Proč je Home anglicky? A ta věta dole ("Pokud máte zájem o práci") vypadá, jako by si nabízel někomu místo. :-) Nepiš "Nenabízím". Buď smaž, nebo tam dej to co máš na konci v závorce, jakože "Mohu zařídit"...
sarojan
Profil
panther:
Pochop, že já mám na mysli estetickou stránku patičky. Mne nezáleží na tom, co to znamená a jak to autor vyřeší!
peta
Profil
colorshock:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=3670
Treti tema zde, vyjadruje presne vetsinu problemu na tve strance.
Body 1, 2, 5, 12, 15, 16, 18 (porad stejne)
3 jsem nezkousel.
Tez by te mohl zajimat web
http://www.pristupnost.cz/ceska-pravidla-pristupnosti/
panther
Profil
sarojan:
Pochop, že já mám na mysli estetickou stránku patičky.
nevím, co je na tom estetického. Obsahově je to blbost, nic víc.
sarojan
Profil
panther:
Vždyť já ho nenutil, aby tam dal (C) copyright, ale jen aby tam přidal (C). Není moje věc ani vina, že tam nechal slovo copyright.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0