Autor Zpráva
Cpk
Zdravím, chcel by som sa spýtať na váš názor. Pracujem na redizajne portfolia.

čo si o tom myslíte ? : http://new.peterjurkovic.sk/

Ďakujem za názory

sarojan
Parádne, akurát mám pripomienku k textu, síce na starej stránke, ale snáď to nevadí, nepoužívajte, prosím, spojenie "baví ma", je to spojenie, ktoré si ľudia stotožňujú s deťmi a neformálnym textom, do formálneho rozhodne nepatrí a formálny text webová stránka rozhodne je.
Mimochodom, text je perfektný, pán je asi poriadkumilovný puntičkár. :)
A pozor na vypnuté obrázky, síce sa to čítať dá, ale pozor!
Taurus
Je to hezký, moc, ale nevím, asi bych si dal na portfolio něco kreativnějšího. Je to takové sterilní, decentní. Vážně dobrá práce, ale pro firmu, ne pro stránku s referencemi. S vypnutými styly nevidím obrázkové texty, IE6 a 7 blbne, šiknul by tiskový styl,

sarojan:
formálny text webová stránka rozhodne je

To určitě není. Záleží taky, jak chceš vystupovat. Když se to umí, jde to i bez sterilních formalismů vyvolávajících odstup. Psaná obecná čeština se taky dá psát hezky, lidsky, přitom na úrovni.
happy
Cpk:
napiši jen co se mi nelibi
1, když přejíždím po horním menu, vadí mi čekat naspozdený efekt. spoždění bych zrušil
2, pokud najedu na obrázek administračního systemu a pak na obrázek lupy divne mi to začne problikavat
3, na "referenci" nejde přečíst datim pokud na ni nenajedu. bud ho dej čitelně i bez najetí nebo ho bez najetí zruš uplně
4, nelibí se mi jak po najetí na podkategorii se barva změní z hezké černé na takouvu tu světlejší černou
5, v patičce jsou některé texty na hranici čitelnosti.

celkově je to na mě až moc "aktivní" téměř cokoli na co najedu začne nějak měnit barvy apod.

ale i tak bych to hodnotil kladně
Cpk
Ďakujem za názory. Skusím na vami spomínaných chybách ešte popracovať. Pravdepodobne aj ten hover v menu zruším alebo upravím.

Čo sa týka formálosti stránky, chcel som ju taku formálnejšu, resp. tú sekciu Portfolio. Momentálne mám rozpracovanú sekciu O mne, ktorú som sa snažil spraviť viac neformálne.
Nox
Celkově dost hezké

Nesedí mě ty titly u menu nahoře
To zprůhledňování je u referencí vlevo dole už trochu divoký, přijde mi že to tak nekoordinovaně bliká... ani v tom nevidim důvod tam by nemuselo být žádné
Když odjedu z náhledu tak to blikne 2x atd., taky to dost podivně bliká...

V horní části je defakto 1 primární barva, možná by mohla být ještě jedna; utlumil bych glow na logu

"Tvorba web stránok" je docela těžko čitelné

Twitter pták:hover je vizuálně o pixel výš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0