Autor Zpráva
LejdyTerr
Profil
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co říkáte na naše nové stránky? Uvítám jakékoli připomínky a podněty:-)
Zároveň bych se chtěla zeptat na SEO, zda je hodně důležité pro získání nových uživatelů či nikoliv.
Děkuji a přeji hezký večer
ninja
Profil
Design nic moc, nepřehledné, spousta zbytečností na stránce, nevhodná struktura. Doporučuji inspirovat se na fler.cz.

SEO se dělá pro zvýšení počtu příchozích (zákazníků) z vyhledávačů. Jestli takové návštěvníky chcete oslovovat, záleží na vás.
peta
Profil
Vzhled
Je to takove nesourode.
* Logo - super
* Zalozky menu - neoznacuji se na vybrane strance, nechovaji se tudiz jako zalozky.
* Barva okraje vyhledavaciho pole (99cc66) neladi s barvami zalozek (D8EbC5) (ale ladi to s tou zelenou). Ten dojem mam mozna proto, ze tam mezi zalozkami je jakasi svetla oddelovaci cara. Mozna bych zalozkam nedaval ten stim, prijde mi to graficky slozite, kdyz vsude jinde taky neni...
* Menu vlevo. Hlavne je tam problem s margin, padding, tez barva zathlavi, barva a tvar odrazek. Pro odrazky mozna ctverecek zeleny se stinem okolo jako jsou Zalozky? Barvu pozadi bych volil podle Vyhledavaciho pole.
* Menu vpravo - modre barvy jsou super, ty mi tam ladi. Ale vsechno v modre by asi neslo. Barva odpovidajici modremu pozadi E4F5FF v zelene je E9FAEE nebo F7FFE4
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color.htm
(zadas barva a pak posledni radek odstin HSL)
* Prepinani jazyka okraj vlajky bych volil cerny nebo tmavy. Pro zelene pozadi tmave zelenou 004400 nebo sede zelenou 448844.
* Obsah nadpisy, volil bych modrou. Menu budes mit v zelene, obsah jednotne do modre, bude to vypadat dobre. Cili i oramovani, jestli tam musi byt a pod. Ja bych v obsahu ramoval, co nejmene, ramovane mas uz menu po stranach. Tlacitka a odkazy klidne nech v te ruzove, aspon to bude zajimavejsi, ale ve fortogalerii (rozklik?) bych dal asi modrou nebo bilou, ta fialova tam pusobi trosku jako hneda.
Mozna bych pouzil pro obsah vetsi pismo nez pro menu.

Z webu odstran vse, co tam uzivatele nemusi zajimat.
Doporuceni na prohlizec, co prave pouziva, kurz cnb, svatky... Bude vybirat desing podle svatku? nebo zasilat k svatku? nebo potrebuje vedet kurz cnb? Tez je tam hodne nesourode reklamy, takova nestandard velikost.

Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0