Autor Zpráva
Gecko
Profil *
Zdravím,
pro svůj web styluji menu. Mám dvě verze

Které si myslíte, že tam zapadne lépe?
Jde mi o jednoduchost. Druhé mi přijde chaotické, ale možná je to jen vjem.
Díky. :)
Taurus
Profil
Člověk se rád orientuje pomocí ikonek. Tvé texty jsou ale zbytečně dlouhé. Zkrátil bych na Fotografie, Videoklipy, Ke stažení, Webdesign, Kontakty, Dokumenty, Motivy, Fórum. Kdybych viděl web celý, možná by šlo ještě víc.
Gecko
Profil *
Zkusil jsem menu s ikonkami.
Gecko
Profil *
viz www.smetka.net
kelvin
Profil
Gecko:
Hlavně do css přidej:
body {background: #fff}

Ne všichni máme výchozí barvu pozadí bílou. Třeba Opera se tu barvu bere z nastavení Windows a já mám schéma Švestka, takže mám místo bílé šedou.

Jinak ty texty bys měl zkrátit, jak radí Taurus. A třeba "Diskuzní fórum smetka.net" - to má jakou logiku, když už jsem na smetka.net?
Gecko
Profil *
kelvin:
Hlavně do css přidej:
Přidáno, díky!

Jinak ty texty bys měl zkrátit, jak radí Taurus. A třeba "Diskuzní fórum smetka.net" - to má jakou logiku, když už jsem na smetka.net?
Účel byl zaplnit odkaz textem, aby šly odkazy od nejkratší po nejdelší, ale máš pravu, zkrátím to.
Nox
Profil
Gecko:
Tak jak je to udělané jsou šipky u nadpisů přebytečné

Jinak to chce hodně, ale fakt hodně si pohrát se zarovnáníma, rozvržením a odstupy

Není mi jasné o čem web je ... podle nadpisu by se zdálo blog o potápění, fot. hudbě, ale... převod html na entity, hry pc, webdesign, windows, motivy sl (sl?),

Reklama na/banner Sunlight vypadá spíš jako nadpis

Přijde mi to takové chaotické, ale myslim že s nějakými úpravami by to mohlo vypadat dost slušně... a ty vybrané ikonky jsou příjemné
peta
Profil
ikonky jsou fajn, pokud jsou jednoduche, takze bud sehnat lepsi nebo ctverecky.
Z ikonek se mi libi Galerie, Diskuze, Stazeni (si je pridam na seznam). Vsechny ostatni jsou nejednoznacne. Bylo by fajn zvetseninu ikonky pak pouzit pro zahlavi stranky.
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/obrazky/index.htm

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0