Autor Zpráva
lalooo
Profil *
Ahojte.Moja stránka je http://www.gagalady.net
čo sa vám na nej páči a čo nie?
ďakujem za hodnotenie
peta
Profil
čo sa vám na nej páči - nic, se na tu stranku podivej

* stranka se pomalu nacita, asi velke obrazky v pozadi, neoptimalizovane
* ve strance je spousta textu, ktere nemaji spravny kontrast barev a proto nejdou precist (menu, datum nadpis clanku, odkazy, paticka...)
* strance schazi jakykoliv pokus o cleneni; prijde mi jako klasicke blogy, kde lidi naplacaji 100 stranek pod sebe misto aby udelali rozklik a rozdelilo to podle spolu souvisejicich veci
* pak by to chtelo i usporadat pismo, aby slo oz nejvetsich nadpisu po ty mensi. Nemuzes prece dat nadpis menu kapitalkami (velka pismena) a stejne velikosti jako hlavni nadpis stranky, ktery vsak uz kapitalkami neni a vypada opticky mensi. Naopak, menu se dela drobnejsim pismem. Ano, dej kapitakly, dej to treba bold, ale velikost pisma tak 70%. Nebo 95% ale nadpisy casti obsahu zvetsi tak dvojnasobne.
* logo zabira zhora prilis mista. Cili treba v mem rozliseni 1024 mam na strance jen obrazek. Zadne menu, zadny text a kdybych si nevsiml rolovatka po strane, tak stranku zaviram. Vubec, vzhled loga mi prijde jako propadak, ale neznam zamereni zpevacky, treba je to jeji styl (pismo, vzhled)
* Uvodni stranka - z ni by melo byt jasne, co je stranka zac. Je to fun stranka zpevacky Lady Gaga. Tuto vetu tam nikde nevidim a jakoze jsem nedavno nevedel, kdo je Gaga, tak bych to ani nezjistil z tve stranky. Klidne podobnou vetu pridej jako soucasti loga, pokud chces zacit seznamem drbu.
* Obsah - italic je zlozvyk z wordu (stejne tak jako podtrhavani). Na webu nevypada dobre, pismo je kostkovane a spatne se cte. Aspon u mne.

Jinak web bych oznacil za piratsky, obsahuje ruzne nelegalni nahravky v kompletnim provedeni (youtube). Servery pomalu zavadeji pravidla pro boj s odkazy na nelegalni videa a hudbu, cili se mozna brzo dockas tlaku na smazani webu.
sarojan
Profil
Logo - keď PNG, tak priehľadné, pre IE6 PNGFIX.
Pozadie: To si snáď robíš srandu? 1.4MB? Pretiahni ho cez fotošopu alebo proste ulož v rozlíšení max. 1600*1200 na kvalite 70-80.
tayger
Profil *
připojuji se k negativní kritice, tohleto opravdu nemá co dělat na internetu, zatímco se pozadí těžkopádně načítá tak text s menu naňahnáš někam do středu takže uživatel netuší kde hledat co ho zajímá. Navíc řešení nadpisu je katastrofální, zřejmě jsi si lámal nad tím hlavu, ale bohužel ti to prostě vůbec nevyšlo, posouvání nadpisu spolu s obsahem totiž působí velice neohrabaně.

By mě také zajímalo proč máš javascript rozházený po celé stránce, toto nemůžeš raději nacpat do externích souborů?
Trochu nezvyklé mi připadá použití tagu p na patičku.
Dále tam máš ve zdrojáku ke konci šílené mezery, to pak agentovi musí dát hodně práce než se dostane na konec.
Pokud máš problémy se startem po načtení celého dokumentu, tak použilj nějakou startovací funkci, například z jQuery.
Co mě tedy ale pořádně dostává je tvé nadměrné používání class, jako by ti ostatní tagy a jejich atributy nic neříkaly.
Docela mě dostává tento řádek
<span>4.6.2010 <strong>.:True Blood:.</strong> </span>
Máš to tak několikrát a to co mě na tom dostává je to, že absolutně nechápu proč tam používáš tag strong, když pak ostyluješ celý vnitřek na bold, mimochodem, kdyby jsi použil tag H1, tak docílýš stejného efektu bez stylování a navíc se pak musíš jen starat o text který pozicuješ jinak.

navíc nemám náladu, tohleto je opravdu dost špatně nakóděné, skuz to znovu.
grimword
Profil
mě se to líbí, je to fanweb a ne stránky grafického studia

pokud by jsem něco změnil, tak každé novince co napíšeš by jsem dal unikátní nadpis a udělal ať lze otevřít samostatně, jako samostatný článek - ať si lidé můžou navzájem poslat odkaz na to, co je zaujalo a i z hlediska vyhledávačů je to lepšejší

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0