Autor Zpráva
Jeník
Profil *
Prosím o zhodnocení stránky http://brinkthegame.cz/.
Jedná se o herní fanpage. Prosím hodnoťte vše.

Děkuji ;)


Teďka jsem si všimnul chyby v Internetu Exploreru...

Moderátor Mistr: Sloučeny dva příspěvky v jeden.
Mistr
Profil
Jeník:
(1) Najedu-li ukazovátkem myšky na hlavní stránce na název článku (například SGC Interview – Richard Ham), ukáže se mi v bublině text Permanentní odkaz do SGC Interview – Richard Ham. Co ten popisek změnit třeba do podoby Zobrazení článku SGC Interview – Richard Ham?
(2) Odkaz Polls Archive v pravém sloupečku vede na neexistující stránku.
(3) V anketě ještě dopřelož tlačítko Vote i JavaScriptovou hlášku, která se zobrazí, pokud stisknu stávající tlačítko Vote a nebudu mít zatrženu žádnou anketní možnost.
(4) V patičce máš větu Kopírování není bez souhlasu admina povoleno., avšak nikde - ani v Kontaktech - se jasně nedozvím, kdo oním adminem je.
(5) Nápis Kontakt je ve stránce Podpořte nás záměrně tak napravo?
(6) U HTML kódu na stránce Podpořte nás bych jednak upravil nadpisek do podoby HTML kód pro vložení na web a dále bych text kódu nepsal zarovnávaný do bloku, nýbrž zarovnaný vlevo.
(7) Počešti si i titulek odpočítávání data ve sloupečku vpravo.
(8) Pravděpodobně jsi v pravém sloupečku měl na mysli RSS – twitter, ne?
(9) Škoda, že web nemá klikací logo. Doplň jej.
(10) Ze stránky http://brinkthegame.cz/wp-comments-post.php bych doplnil nějaký odkaz umožňující skok zpět. Navíc proč po mne chce doplnění jména, když jsem ho již zadal a nedoplnil jsem jen e-mail?
peta
Profil
Jeník:
* Leva strana nadpis, zkus bilou #FFF, necentrovat
* Leva strana polozky, zkus sedou #EEE a vetsi pading zleva (text-indent), vetsi margin nahore dole, aby odpovidal mezere mezi polozkami (nebo mezeru stahni)
* Obsah, zkus vetsi padding zleva, tak 10px, 2em
* "Zveřejněno v kategorii: Rozhovory" zkus bilou nebo tucne nebo #CCC (discreet styl), mensi vysku pisma?, nejde to cist
* prava strana viz leva a stred. Neco necitelne, padingy, marginy
* hledani, zarovnat na stred bloku nebo ho dej uplne nahoru loga. Sice ti bude narusovat obrazek, ale pak nemusis premyslet nad tim, jaky mu dat vzhled vhodny pro pravou stranu
pavuk
Profil
Je mi jasný že typickej uživatel takovýho typu stránky to zcela pomine, ale ty texty jsou děsivý. Je znát že je to přeložený otrocky z angličtiny do češtiny bez ohledu na větnou stavbu, tvarosloví a význam. A díky tomu jsem se dál v hodnocení nedostal
Anonymní
Profil *
Mistr:
ty si mu ale dal :D ty setko od <html> do </html> perfektne skotrolujes :D
Jeník
Profil *
Moc vám děkuji. Jinak pavuk:
Na tom zrovna pracuji. Nejhorší je asi ten nejnovější rozhovor. No nic. Prostě si k tomu musím sednou a přepsat to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0