Autor Zpráva
mgiel
Profil
Hotsnack.cz

Prosím koukněte na web, napište nějaký názor, nápad, prostě co Vás napadne, co by chtělo ještě vylepšit a upravit, nebo celé předělat. Budu rád jak za kritiku tak i pochvalu .) Díky

Jediné s čím si nevim rady teda vůbec, jsou textové stránky, příjdou mi hrozně ..... laciné. S tim bych potřeboval poradit asi nejvíc. Děkuji předem
mckay
Profil
mgiel:
(1) Napadá mě, že se to nevejde do 1024*768
(2) Design působí docela pohodovým dojmem i se mi líbí.

Sem tam se mi stane, že se překliknu na jinou stránku, změní se nadpis, ale zbytek zůstane stejný... nevím proč (Opera 10.52).
pavuk
Profil
Ty stránky se mi líbí, dostal jsem na ty věci chuť :-)
Když kouknu na úvodní stránku, líbí se mi celá, další už tolik ne... Já myslím že je to způsobené tou prázdnou plochou pod přihlašovacím formulářem a úplnou absencí jakékoliv grafiky nebo třeba fotografií v článcích, typicky v "nejčastějších dotazech". Je to takový prázdný. Proč třeba nenechat přihlašovací formulář obtékat textem? Nebo sem tam vrazit ilustrační foto přes šířku bílé stránky?
mgiel
Profil
Dobrá zkusím tam proložit text ještě asi několika fotkami, jen musim asi najít takové, aby to mělo smysl.

S tou šířkou, stránka má 916 px tušim tak by se měla vejít v pohodě, pokud teda nepočítáš ještě bublinky a pozadí, to je už spíše myšleno pro monitory 1024 a vejš.
pavuk
Profil
Zkus udělat mozaiku z jednotlivejch výrobků, třeba jen 50x50px, dát je vedle sebe jako lištu na šířku stránky, můžou se i opakovat. Sice nejsem žádnej extrémní estét a webgrafik, ale třeba by to šlo.
Na 1024*768 se stránka vejde, ale při otevření je posunutá vlevo a musíš rolovat horizontálním posuvníkem abys jí dostal na střed a tím celou zviditelnil
mgiel
Profil
Jo takhle :) diky za tip , ja to vyzkousim na necem menšim teda.
Mistr
Profil
mgiel:
(1) Ujednoť si označování. V menu máš jednu z položek pojmenovanou Eshop. V textu titulní stránky ovšem píšeš Pokračovat do e-shopu.
(2) Nejen znalci sémantiky by Tě asi příliš nepochválili za část kódu ze stránky Kontakt:
<p><strong>Michal Marek<br /><span style="font-weight: normal; ">Doln&iacute; Dobrouč 560<br /></span></strong>561 02<br />IČ: 87164531<br />Tel:&nbsp;+420 775 682 287 &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</p>

(3) Na stránkách nepoužívej podtržení pro nic jiného než jsou odkazy. Jen tím mateš návštěvníky. Viz texty Postup: a Upozornění : ve stránce Návod k přípravě.
(4) Před dvojtečku nepatří mezera. Mám teď na mysli nadpisek Upozornění : , který jsem zmiňoval již v předchozím bodě.
(5) Myslím, že by Ti neuškodilo si přečíst zdejší stránku Interpunkce na webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0