Autor Zpráva
uniservisviki
Profil *
Caute, poprosím Vás o zhodnotenie projektu www.uniservisviki.tym.sk
Dopredu ďakujem za kladné ale hlavne názory s upozorneniami na chyby ktorým sa mám vyvarovať.
S pozdravom
Peter
gyoja
Jen bezprostřední dojmy:
Ty 3D prvky jsou překombinované.
To ladění do černé a tmavě šedé vůbec nekorespoduje například se zahradnictvím.
Silnice na mostě v hlavičce také neodpovídá zaměření webu.
Tučné serifové písmo v menu, patičce atd. se mi špatně čte.
marmio.sk
Profil *
Stranka mi pride amatersky spracovana, neprehladna, nejasna
peta
- fonty, jsou zubate; nevim, co to dela v IE, ale ve FF se na to neda koukat; zrejme se tam pokousis cpat nejaky photoshopovy font, ktery bez nainstalovaneho fontu nebo photoshopu proste nefunguje, jak by mel.
- logo, vyska je prilis velka, mi osobne to zabira celou obrazovku, ale asi to je ucel, aby musel uzivatel rolovat. Ja osobne takove stranky opousti, nebavi mne po kazdem kliku rolovat.
- menu nahore, proc ma tak obri padding? a zkus pouzit arial, kdyz pouzivas drobne pismo. Mozna bych pouzil arial i pro nadpisy, ktere na strance nemas.
- menu vpravo "Zakladanie stavieb" - neni citelne, splyva s pozadim
- tucny text, prilis mnoho, neda se to cist. Bud ten stin dej jemnejsi nebo polozky menu posun az pod stin
<b> kúpelky</b> a WC, <b>obkla
Nevim, co timhle sledujes. Bud dej cely odstavec tucnym nebo pulku, ale musi to byt souvisly blok, kdyz je to velke. Kdyz nedas tucne nic a zvyraznis 3 polozky, tak to tez ujde. Takhle to vypada, ze jsi tam nahodne rozmistil ztucneni.

http://www.uniservisviki.tym.sk/stavebnictvo.html
Osobne mam z te stranky spatny pocit, rozypanosti.
Rekneme, ze mas odstavec s marginem 1em nahore, dole. Proc ma pak odstavec text-indent? Odsazeni odstavce zleva se dela prave do sesitu, abys nemusel vynechavat radek, protoze radky v sesitu nelze udelat polovicni a cely vypada prilis velky. Navic, skoda papiru.
Dobre, ale pak mas kontakty a to by mela byt tabulka nebo souvisly blok informaci. Ty to mas resene kazdy radek novy odstavec. ikdyz to je odstavec jako celek, ze?
Dole odrazky "Naša firma realizuje v oblasti stavebníctva projekty ako:"
proc maji jine mezery nez odrazky v menu vpravo a odrazky na strance
http://www.uniservisviki.tym.sk/zahradnictvo.html
? Nedava mi to smysl pro kazdou stranku navrhovat zvlast vzhled.

Proc maji obrazky (nahledy) kazdy jiny rozmer? Lepis anonymni dopisy z vystrizku novin?

Proc do stavebnictvi davas kontakt, kdyz mas specialni stranku kontakt?
gyoja
Mrknul jsem se do kódu, takže:
- Jak píše peta, špatně definuješ fonty ve font-family, něco si o tom nastuduj.
- Ten kód od Google Analytics si dej až dolů před ukončení tagu </body>, zpomaluje ti načítání stránky, protože se na něj čeká.
tayger
Profil *
Já jen dodám ke kritice, že blok menu máš moc velký oproti těm odkazům, také bych navrhoval, aby jsi si nějaký čas věnoval vytvoření nějakého hezkého tlačítka, jež by efektně ukázalo, kde že se to zrovna kurzor nachází.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0