Autor Zpráva
PavelRO
Profil *
http://www.rychlyobed.cz

Cílem je poskytnout v záplavě receptů rychlou volbu nenáročných receptů bez kaviáru, krevet a lanýžů.
denCo
Profil
Určite by som zmenil header za nejaký grafický, nie iba text a zmenil ho na klikací. Pätičku by som dal na úplný spodok stránky, nie len na spodok ľavého stĺpca. Lepšie by som zvýraznil dni, pretože som si ich všimol neskoro. A ešte že je impozantné, keď je : (dvojbodka) odkaz a nikam nevedie.
mafos
Profil
V kontaktu bych odsadil e-maily. Možná hover pro odkazy?

Budou se recepty měnit každý týden? Pak by to chtělo udělat i třeba nějaký seznam těch receptů již použitých, nebo ne? Možná někde napsat co se bude vařit v pondělí další týden. Např. napsat na pondělí si nachystejte ... aby si to mohli lidi už třeba v neděli nakoupit a být připravení.
tayger
Profil *
PavelRO:
Chybí mi tam nějaká patička a opět tam vidím použití toho nešťastného tagu font. Že se ti to chce neustále opisovat a co když budou chtít po tobě třeba arial font? To to budeš přepisovat? A nepochopím, proč ho tam dáváš, když v třídě by to bylo lepší, a když to tak zkoumám, tak máš jeden font pro celý web stejný, tak nahoru do stylů připiš třeba * {font-family: tahoma;} a můžeš všechny ty fonty z webu vyházet, navíc se to bude rychleji načítat, když tam nebudou a když bude potřeba jej změnit, tak stačí jen jednu položku.
PavelRO
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z RychlyObed.cz - úpravy - kritizujte.

http://www.rychlyobed.cz

provedl jsem úpravy podle některých návrhů.
Chamurappi
Profil
Reaguji na PavlaRO:
1) Zvětši line-height, rozděluj texty do odstavců.
2) Nelíbí se mi brčálově zelený „Oběd“ v hlavičce webu.
3) Vypadá divně, když při přejíždění myší v menu poskakují položky napravo od té, kterou přejíždím.
4) Nakódované je to dost … začátečnicky, prostuduj si blíže CSS. Tipuji správně, že je celý web poskládaný ze statických stránek? Tedy, že např. při změně v patičce musíš upravovat každou stránku zvlášť? Bez asistence ASP/PHP apod.? To musí dát dost práce.
5) Nad všemi polévkami je neviditelný neexistující puding. (konkrétně <img src="images/puding.gif" alt="" title="" border=0 width=1 height=1>)
xmark
Profil
- v menu se nezvýrazňuje vybraná položka
- chaos v barvách a jejich významech. Polévka zelená, druhý chod fialový, dezert modrý, navíc bez nadpisů. Jestli je ta nelogičnost záměr (a účelem je hravost, dynamika), chtělo by to použít trochu akčnější font než arial.
- poskakující menu, viz Chamurappi
- kód je opravdu hodně, hodně špatný.
happy
Profil
PavelRO:
me osobne nejvic chybi ze pod receptem neni uvedena doba vareni. chapu ze to vyplyne primo z receptu, ale rad bych hned dopredu vedel jak dlouho mi to zabere.
jinak na obrazcich je obloha ale neni napsana v "potrebujeme". takto ji zapomenu koupit.
u kazdeho dne bych uvital alternativni hlavni jidlo (nebo alespon jedno dve alternativni tydne) pro pripad ze se trefis zrovna do neceho co mi nechutna / jsem na to alergicky apod.
uvital bych navod vic pro "blbecky" napr u dortu je napsane "Ze zakysané smetany, šlehačky a cukru uděláme tuhý krém." ale uz tam jaksi neni jak to udelame. - jestli staci jen rucne smichat nebo mixerem .... nesmejte se :)

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
PavelRO
Profil *
barvu loga jsem změnil, puding je pryč, položky v menu neposkakují, doba vaření doplněna
mafos
Profil
Mě se to osobně líbí, hlavně nápad a recepty. Jen pár postřehů. Např. klikací logo? Už to tady bylo i dokonce napsáno. Používám chrome a když najedu v kontaktu na mail, tak se mi to rozhodí. Adresa vyjede dole mimo oranžový rámeček. Nevím jak v ostatních prohlížečích, tam jsem to nezkoušel. Třeba zlobí jen chrome. Nemáš v plánu udělat nějaký seznam již použitých receptů?
PavelRO
Profil *
Díky za připomínky, pokusíme se je aplikovat. Existuje nějaký obecný návod na použití barev podle způsobu určení?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0