Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Co brání těmto stránkám, aby zaujmuly své návštěvníky? http://bohemiabyt.cz Jak je vylepšit?
Esemeska
Rozhodně bych změnil desing na více firemní. Ten nápis "tato webová stránka se připravuje" by tam podle mě vůbec neměl být, to radši tu stránku smažte a dejte ji tam až bude hotová. jinak nevím co bych ještě mohl napsat.
Anula11
Podla mna by tam bodlo nejaké iné písmo napr. Trebuchet MS... Neviem. A možno trošku viac farieb.
Anula11
Aj s Verdanou je to pekné... Ale veď sa rozhodnite sami.
Timy
Anonymní
Co brání těmto stránkám, aby zaujmuly své návštěvníky?
--> obrázkové menu - celkem 14 obrázků, každý cca 1kb, to je celkem 14 kb, modem nad tím stráví třeba 5 vteřin + ještě JavaScript na oživení hover efektu,který by se dal udělat i přes css. Navíc to obrázkové menu je tam úplně zbytečné, když text v obrázku vypadá jako normální text

--> celkový design nic moc, po grafické stránce to asi moc nezaujme (v tom už ale neporadím, pánbůh na mě při rozdělování grafického citu zapomněl:-), jen prostě ta pravá stránka s textem by potřebovala nějak oživit

--> pokud přijdu na nějakou stránku (i třeba omylem), potřebuju co nejdříve vědět, kam jsem se to vlastně dostal. Tady to hned nepoznám. Musím přečíst nějaký odstavec, který je (zprominutím) o ničem. Buďte věcní, struční. Naprosto ideální je nějaký slogan, pár slov, které vystihují podstatu stránek. Když se podíváte na jakpsatweb.cz, vedle loga nahoře je tohle " o tvorbě, údržbě a zlepšování internetových stránek" - už jen z tohohle je mi zcela jasné, kam jsem se dostal. Já jsem prošel celý váš web a pořád vlastně nevím o čem vlastně je (jediné, co mi pomohlo, byl title stránek, který je ale zase všude stejný, to také není dobré) nebo co mi nabízíte viz další bod

--> v sekci nabídka by měla být vaše nabídka ne to co tam je (nepochopil jsem, co tam vlastně je). Nějaký popis co na těch odkazech uživatel nalezne, co nabízíte atd.
Charlie
Na úvodní stránce je příliš mnoho textu, to je hlavní problém. Napsal jsem o tom článek. Jestli si myslíte, že ten text někdo čte, tak to jste na velkém omylu, protože to není pravda. Lidé stránky prohlížejí, protože většinou spěchají.

Dále design. Logo je zbytečně moc barevné a působí dětsky. O menu již pěkně napsal Timy. Já mám k menu ale i jiné připomínky. Zaprvé, položky po najetí vůbec nezmění barvu, toho obdélníčku vpravo si těžko někdo všimne. Zadruhé, není zvýrazněná aktivní položka v menu, která návštěvníkovi pomáhá při orientaci na stránce (o tom můj článek taky pojednává).

Barvy jsou špatně zvolené, na web je nejlepší volit tak dvě tři syté kontrastní barvy.

Na stránce jsou dvě počítadla, to nechápu. To jedno pod menu tam navíc překáží a stránka potom vypadá dost amatérsky.

Jak jsem již říkal, na úvodní stránce je moc textu, eliminoval bych to pouze na ten seznam, čím se zabýváte a zbytek bych dal na extra stránku.

V hlavičce je třikrát Bohemiabyt s.r.o. Jednou v logu, to beru. Podruhé ještě jako nadpis, to nechápu, v logu je to o kousek vedle stejně velké, tak proč to psát znovu. Potřetí je to v tzv. "drobečkové navigaci", která je zde nesmyslně použita. Je zde zbytečná, na vašich stránkách je pouze jeden stupeň zanoření a nadpisy máte dostatečně velké, takže ta drobečková navigace tam akorát překáží. Správná drobečková navigace by ale měla obsahovat odkazy na příslušné stránky, to ta vaše nesplňuje. Tím ztrácí úplně na významu a nevidím jediný důvod, proč jí nevymazat.

Dále k písmu. Patkové písmo se sice dobře čte (zvlášť v dlouhých textech), ale na webu není moc "in". Alespoň v nadpisech a položkách v menu bych zvolil bezpatkový font.

Ještě bych na stránku přidal nějakou grafiku, třeba fotky toho, co jste zatím postavili (myslím na úvodní stránku, ne do samostatné sekce). Stačí tak dvě tři.
Anonymní
Profil *
na více firemní
Tzn. co?
Reg
konecne celkem kvalitni stranka. ale i tak nejake vyhrady mam:
1.tu sedivou v pozadi bych dal nahoru a doleva a hlavni okno nechal bily
2.zkus si okno s tou strankou zmensit
3.hover v menu je malo vyrazny. to barveni obdelnicku je pekny ale pridal bych i barveni textu
4.pocitadlo se ruzni v barve pozadi. doporucuju textove pocitadlo.
Reg
Jo a rozhodne bych zmenil pismo v hlavnim okne!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0