Autor Zpráva
MS
Profil *
Tak jsem právě dokončil svůj první web:

www.kartonaztousen.cz

Co jsi o tom myslíte ?
ninja
Profil
Design pěkný, ale nikde na stránkách neuvést frázi "kartonové obaly" je velká chyba. Celkově je to obsahově hrozně chudé.
tayger
Profil *
MS:
Nechápu, proč máš dvakrát odkaz na kontakt na hlavní stránce, pokud je pro tebe hodně důležitý, tak ho v menu zvírazni, ale zdvojovat jej není určitě dobré. Úvodní stránka vypadá opravdu zajímavě, jednoduše, ale ty ostatní jsou dost odfláklé nebo silně ztrácejí úroveň, částečně by to zpravilo, kdyby jsi vyměnil klasickou odrážku za nějaký obrázek. To umístění ostatních nadpisů na rozdíl od úvodní stránky je trošku mimo. Právě ten na úvodní stránce je umístěn asi nejlépe. Dále by jsi ten oddíl s nadpisem nemusel dělat tak vysoký a nebo když chceš tak klidně, nicméně ta patička je strašně vysoká a trochu to zhoršuje celkový dojem.

Jinak na firmu fungující od roku 1993 na našem trhu je tam celkově strašně málo informací, mi neříkej, že by se u nich nenašla nějaká zajímavá historie, pár fotek výrobních prostor, obrázkově vyjádřený výsledný produkt. Měj na paměti, že jde o představení firmy světu a je proto potřeba, aby se svým budoucím zákazníkům pořádně představili, to co tam máš totiž není na 3 stránky, ale na jednu a to tak polovinu obrazovky.

Návrh je pěkný po grafické stránce se mi to opravdu líbí, pokud vynechám ty výtky, tak na tvůj první web to je na vysoké úrovni, jen tak dále.
MS
Profil *
ninja:
To myslíte jako kvůli vyhledávání ? Asi se jí tam ještě nějak pokusím zapracovat, do toho divu "O nás"

tayger:
Děkuji za názor v podstatě s Vámi i souhlasím, patičku možná zmenším. A co se týče sekece "Vyrábíme" tak v nejbližší době tam přibude pár fotek výrobků atd (čekám, až se vytvoří) A o dalším textu po přemýšlím...
Děkuji
Mistr
Profil
MS:
(1) Jak již kolegové zmínili, obsahově je web velmi chudý.
(2) Proč má obrázek

titulek Potřebuje kvalitní kartonové obaly? Kdo je potřebuje?
(3) Naproti tomu ve stránce Vyrábíme má obrázek

titulek k_vyrabime.
(4) Na titulní stránce bych ztmavil písmo ve dvou rámečcích O nás a Vyrábíme.
(5) V rámečku Vyrábíme Ti na titulní stránce chybí tečka za zkratkou atd.
(6) Nač je písmo v patičce takové nekontrastní?
(7) Jen tak pro zajímavost: zkoušel jsi vyvést logo kartonárny v inverzních barvách? Tedy prohodit černou za bílou (či průhlednou) a naopak?
(8) Ve stránce Vyrábíme bych zmenšil vertikální rozestupy mezi jednotlivými odtržítky u seznamů.
(9) Zisk certifikátu ISO 9001:2000 je pro firmu dosti finančně náročnou skutečností. Stejně tak jeho držení. Proč je tedy jeho držení uvedeno ve stránce Vyrábíme tak nevýrazně?
(10) Před dvojtečkou se nedělá mezera (mám teď na mysli telefonní a faxové číslo a další údaje v kontaktech).
(11) Dle mapy uvedené na stránce s Kontakty bych do sídla společnosti určitě netrefil. Žádný název ulice, jen několik barevných obdélníků...
(12) Místo zkratky O dnes píšeme již jen .
(13) E-mailovou adresu ještě převeď na doménu. Bude to rozhodně vypadat reprezentativněji než stávající @raz-dva.cz.
(14) Zajistit by sis také mohl upřesnění adresy u svého zápisu v databázi Firmy.cz.
MS
Profil *
(2 a 3 ) A jaký by měl být titulek ? Měl by tam vůbec být ?
(4) ok
(5) děkuji, nepozornost :)
(6) zkusím pozměnit
(7) Ne
(8) změním to
(9) změním to
(10) ok
(11) změním to
(12) ok
(13) vím a v brzké době se snad změní ;)
(14) napraveno

Děkuji.
Mistr
Profil
MS:
(2 a 3 ) A jaký by měl být titulek ? Měl by tam vůbec být ?
Já bych tam dal třeba text, který je uveden na obrázku, tedy Potřebujete kvalitní kartonové obaly? a Vyrábíme. Možná ostatní kolegové přijdou na něco vhodnějšího.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0