Autor Zpráva
oliiii
Profil *
neviem,ci je moc dobre urobena,robila som web prvy krat,je to cele vp front page.keby som nedostala rady od vas tak to ani nedotiahnem!!!tak diiiky za vsetko,a prosim kritiku!!este neni ta stranka dorobena http://www.sigmacon.sk/kone
AnubiSeth
oliiii... no, jak to říct... na to, že je to prvotina a navíc z Frontpage, tak je to podle mě hodně dobré. Jen se mi nelíbí to pozadí složený z těch koní a ty animované GIFy ... a taky bych ty texty nějak lépe zformátoval. Jo a tu anketu bych dal pod menu, tam kde je, zabírá hodně místa.
Hodně štěstí při další tvorbě ;)

Jo a ještě něco... pohraj si s odkazama ať alespoň odkazujou všechny do jednoho rámce, aby menu zůstalo vždy tam kde je... a popřípadě i ta hlavička
crater
Profil *
Jé je, hezká stránečka o konících :-)
- jak praví kolega, taky já bych dal anketu pod menu, je docela nepříjemné, když chci stránku o konících a hned na mě vyskočí nějaká anketka
- tapetu bych tam ani nedával, přechod z modré do bílé je dobrý, nech to bílé bez tapety
- v sekci "naše koně" vycentruj obrázky a odkaz na koně dej i na jeho jmého, a samotné obrázky otevři v novém okně, použíj třeba target="_blank" v odkazu
- ta mapa je super :-D
AnubiSeth
No jo, ale já bych třeba nechtěl, aby se mi pokaždé otevřelo nové okno... přispívá to k nepřehlednosti na pracovní ploše...

Jsou 2 způsoby, jak to změnit...

1. použitím rámců nebo vnořeného rámce
2.použitím PHP (konkrétně include) a CSS

Ale jelikož je slečna začátečník, tak jí rovnou nebudeme házet do hluboké vody a klidně jí pomůžeme... stačí se zeptat jak.

PS: Vím, že WYSIWYG (co vidíš, to dostaneš) editory jsou pro začátečníky jednodušší, ale doporučuji se naučit (X)HTML a CSS od základů a psát je třeba v notepadu, notepadu++ nebo PSPadu ... Začněte třeba hned tady na jakpsatweb.cz a uvidíte, že při troše snahy se výsledek dostaví poměrně brzy (jen na to mít vůli :) )
ameeck
docela sem se lekl , když na mě vyběhla úplně jiná stránka po kliknutí na cokoliv v menu->zkus sjednotit design...
to pozadí je trochu nepřehledný....
nesnášim umělý zdrojáky, ze kterýho vůbec nic nemáš,
anubi Seth má pravdu, každý začínal, já taky a už to mám naštěstí za sebou-přečti si pár příruček či návodu na netu ne bo v nějayký literatuře....nauč se HTML a CSS, tj. asi hlavní, jestli ty stávající stránky nechceš rozšiřovat tak ti to uplne staci, zacni u JPW
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.