Autor Zpráva
Lukass_kk
Profil
Dobrý den,
žádám o zhodnocení webu cestovní agentury. Odkaz zde.

Děkuji.
Webb
Profil *
Vzhled vypadá dobře, moc se mi sice nelíbí ta bíla lišta nahoře ale jde to.
V kontaktech bych zvýraznil input pro odeslání a smazáni, nejde to skoro vidět.
A odkazy bych možna prohodil, jakože prvni budou podtrhle a po ukázáni bez.
Aby bylo přehlednější co je odkaz.
Plaváček
Profil
Lukass_kk:

Proč, prosím, musím v kontaktním formuláři zdlouhavě mazat předvyplněné texty?

Co znamená konkrétně tato věta? Tímto potvrzuji souhlas s dalším zpracováním a následným odesláním formuláře. Nějak jsem ji nepochopil.

Tahle stránka je obyčejnému uživateli k čemu? http://www.calaguna.cz/partneri.html
Lukass_kk
Profil
Plaváček:
1) Když se nad tím zamyslím, předvyplněné texty jsou asi holý nesmysl. Díky, to změním.
2) To má být jako potvrzení o odeslání, nevím, jak jinak bych to formuloval.
3) Víceméně nic, je to jen přechodná stránka, aby tam "něco bylo". Po dodání podkladů nebude záložka partneři, ale služby, kde bude online prodej zájezdů.
Díky za postřehy.

Webb:
Inputy určitě zvýrazním, odkazy bych nechal tak, jak jsou. Díky
Webb
Profil *
Lukass_kk:
nebo tam přijde do toho inputu aspon
<input onclick="this.value=''">
lopik
Profil
neviem, ale pre web cestovnej kancelarie, by som si predstavoval omnoho sviezejsi dizajn. dalej co ma zaujalo je preco layout riesis takto? jednym obrazkom na pozadi. Co keby si nad tym troska porozmyslal a zvolil inu variantu, kde by si obrazky nahradil CSS. podla mna by si mal dizajn urcite navrhnut este raz a nemal by si problem s tym ked bude obsah vacsi ako je obrazok
Dalsi poznatok: preco riesis odkaz Hore znovunacitanim stranky? uplne zbytocne, skus to riesit zalozkou. pre tlac pouzi styly pre tlac.
Lukass_kk
Profil
lopik:
Se vzhledem jsem spokojený jak já, tak i zákazník. Nevidím důvod cokoliv předělávat. Určitě je to pojetí střídmější, nicméně dle mého názoru ne špatné. Nejde o to, jak bys to udělal ty, co se tobě líbí, ale o to, co by mohlo vadit návštěvníkovi. Vzhled to, myslím, nebude.

Layout jsem nejdříve neměl jako jeden obrázek, ale rozřezaný a výřezy zasazené do jednotlivých divů, ale nekorektně se mi zobrazovala grafika v IE6. Nikdy předtím se mi to nestalo, nevím čím to je. Asi by se to muselo vyřešit nějakou tou podmínkou v hlavičce stránky (if IE 6), což netuším jak udělat. Proto tato "tupá" varianta. Nicméně zkoušel jsem jak stránky vypadají v IE6, 7, 8, Opeře, Mozille, Safari a není žádný problém. Při zvětšování a zmenšování stránky obal mírně ujíždí s pozadím, ale je to nepatrný rozdíl. Pokud se na to nezaměřím, podle mě si toho ani nikdo nevšimne. Čili nevím, proč bych měl něco navrhovat znova, z toho co jsem já zkoušel není problém stránky zobrazit v jakémkoliv běžném prohlížeči s různým rozlišením (od 800x600), minimalizoném okně, vypnutými obrázky, JS, CSS.

S záložkou máš pravdu, to pozměním. Díky za tvůj čas.
Lukass_kk
Profil
Pozn.: minimalizovaným oknem myslím zmenšené:D
lopik
Profil
Lukass_kk:
Se vzhledem jsem spokojený jak já, tak i zákazník. Nevidím důvod cokoliv předělávat. Určitě je to pojetí střídmější, nicméně dle mého názoru ne špatné. Nejde o to, jak bys to udělal ty, co se tobě líbí, ale o to, co by mohlo vadit návštěvníkovi. Vzhled to, myslím, nebude.
stranku si tu daval preto aby sme ju zhodnotili a povedali nas nazor. takze som sa vyjadril

Nikdy předtím se mi to nestalo, nevím čím to je. Asi by se to muselo vyřešit nějakou tou podmínkou v hlavičce stránky (if IE 6), což netuším jak udělat. Proto tato "tupá" varianta.
podla tohto sudim ze so strankami nemas vela skusenosti. skus si to nastudovat lebo dalej sa bez toho nepohnes. IE je kapitola sama o sebe ktora ma v sebe vela chyb s ktorymi sa treba v popasovat a nie sa im vyhybat lebo tak ci tak si ta dobehnu a to sa stavim ze hned pri dalsej tvojej stranke ;).

co sa tyka tvojho nazoru a pouziti prirovnania tupe varianty tak to som sa zasmial. bez tychto podmienok pripadne hackov sa nepohnes lebo IE najma IE 6 nie je mozne aby zobrazoval korektne. skus si o tom nastudovat nieco tu (je to najma o IE6 pre ine verzie kukni google): http://ie-brouci.dero.name/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0