Autor Zpráva
Kaeru
Profil
Poraďte mi prosím, co by se mělo vylepšit. předem děkuji. www.themurders.wz.cz
Fred
Profil
No nic

<param NAME=movie VALUE="flash/rytir.swf">
<param NAME=quality VALUE=high>
<param NAME=loop VALUE=false>
<embed src="doplnky/uvod.swf" loop=false quality=high
WIDTH=550 HEIGHT=400 TYPE="application/x-shockwave-flash"
PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1 _Prod_Version=ShockwaveFlash">
</embed>
Marty
Profil
- hover v menu je nějaký pomalý, a taky se příliš nehodí do celkového stylu stránky
- na logu by to chtělo jěště zapracovat, přijde mi trochu odbytý
- postrádám optické zakončení stránky (patička)
Fred
Profil
Abych nebyl tak neurvalý, musíš dát místo doplnky/uvod.swf správnou adresu, aby si to mohli prohlédnout návštěvníci bez MSIE.
Filips
Profil
Velmi pěkný web líbí se mi i to barevné sladění
hubipe
Profil
Zdá se mi, že položky v menu: Kontakt a Credits skáčou (při hover) dolů, narozdíl od ostatních, které se jenom roztáhnou...

Taky se mi nelíbí to rzčlenění čárami. Když už čáry, tak v nějaké jiné barvě, co ladí - např. tmavě zelená.
Kaeru
Profil
Fajn, dík za tipy. už je to opraveno (kromě těch odkazů). Jen bych se rád zeptal Hubipeho, v čem si web prohlížel. Protože verze pro FF má čáry černé, kdežto pro IE jsou bílé. Tak bych rád věděl, jaká barva se mu nelíbí.
Kaeru
Profil
Ještě bych měl dotaz ohledně doctype. Validátor mi píše, Not Doctype found, ale na všech stránkách je. Co tam mám tedy napsat, aby to validátor pochopil?
Charlie
Profil
V první řadě to vypadá, jako když vezmu logo z jednoho webu, menu z druhého a obsah z třetího a spatlám to dohromady.

Nechápu, proč je menu obrázkové, navíc se strašně dlouho načítá. Nějvětší chyba je ale ta, že používáš mezery v názvech obrázků. Některé prohlížeče by to nemuseli vydejchat.
Rustic
Profil
Na mě ta stránka působí, že zdaleka neni dodělaná. Určitý nápad, tam je, ale neni to datažený..
Určitě bych nějak upravil pozadí, odkazy a změnil celkově barevnost stránky - ty modré stíny těch "papíru" mi připadají absolutně nevkusný.
Ještě jedna věc, nevim jak vám, ale mě s v mozille a opeře nezobrazuje menu - navíc jsou obsah a hlavička stránky rozházený.
hubipe
Profil
Z FF
Boy
Profil
No zkoušel se někdo pánové na tenhle web dívat v Opeře? Tak tady na těchto obrázcích mám pár screenshotů toho, jak se mi to zobrazuje v Opeře a v IE. Je to opravdu děs.

V Opeře se mi to jeví takto: http://otevrenadiskuse.wz.cz/ukazka1.jpg
A ve Internet Exploreru zase takto hrozně http://otevrenadiskuse.wz.cz/ukazka2.jpg
Kaeru
Profil
Fajn. V FF jsem to už dal dopořádku. Operu nemám, zajímlo by mě kolik procent lidí jí používá. Jinak dík za nápady, něco s tím provedu. jinak stránky samozřejmě nejsou úplně hotové.
Kaeru
Profil
Charlie
V první řadě to vypadá, jako když vezmu logo z jednoho webu, menu z druhého a obsah z třetího a spatlám to dohromady.

Nic jsem nikde neukradl!!!!!!!!! Všechno je mé výroby, nápad ke guestbooku mám od kamaráda.
Boy
Profil
Proč jsem dáváš teda nehotové stránky? To se spíš jen zeptej na design a nenech si kritizovat kód, protože to na nehotových stránkách jaksi postrádá smysl.
luka
Profil *
PREPACTE, ale nedavno ste mi zotreli moj web a teraz neviem kto mi napisal ze ten desing bol aktualny pred 6 rokmi no mal si pred mojim webom pozriet toto co je tu(neviem to inak pomenovat).Nech sa na mna nehneva majitel stranky , nic v zlom , ale v zaciatkoch internetu takyto grc nevznikol,sorac ale je to tak.Pytas sa co by trebalo zmenit a vylepsit? odpoved jednym slovom VSETKO
Klára
Profil *
Když kliknu na skip intro, tak mi to ve FF neukáže menu - nevim proč. V profilech hráčů je to pak celé šejdrem.
Kaeru
Profil
Fajn. Díky za tip se skip intro, je to pravda. Mrknu se na to.

luka
Díky za Tvůj názor. Jenže mi je ten tvůj příspěvek úplně k prdu. Nemohl by jsi prosím tě blíže specifikovat co se ti nelíbí? Já vím, řekneš radši ať t stránky smažu. Nemohl by jsi mi dát alespoň nějaký tip jak to VSETKOpředělat? Předemděkuji za Tvoji odpověď.
luka
Profil *
Kaeru

neviem ti poradit, proste musi to ist z teba.Napis mozno nieco vymyslime icq 291 764 943
Kaeru
Profil
Ze mě jde tohle. icq bohužel nemám. Můžeme se spojit pomocí e-mailu. Díky za snahu. Jinak jsem dal dopořádku tos tím skip intro, přidal jsem i patičku. Můžete to vomrknout? Mělo by to fungovat i v Opeře (alespoň jakž takž).
kaeru
Profil *
Tak jsem to trochu poupravil a snažím se to postupně dodělat.www.themurders.wz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0