Autor Zpráva
AMD
Profil
Prosím o zhodnocení a případné návrhy na vylepšení především nového červeného stylu, díky.
http://amd.xhosting.cz/
AMD
Profil
Heey, nikdo nic ? :(
kohout
Profil *
Mno nevim.. jako kód dobrej, ale vzhledovvě strášně neobvyklý a nezajímavý. Jestli chceš mít web hlavně pro informační účely, tak oukej, ale design... .

A navíc tam píšeš: Než mě nějak začnete chválit nebo podobně, měli by jste vědět, že jsem je nevytvořil já, ale můj kamarád, Netizen Trancelis

Takže...
AMD
Profil
No jo, základ (php a původní styl) udělal on, to je pravda, jde mi o ten (můj) novej styl, kterej bych chtěl vylepšit.
Martin Kuželka
Profil
AMD: příště, prosím, nezakládej nové téma na web, který tu již své téma má. Díky...
Timy
Profil
1) nemám moc rád tohle -- <abbr title="Cascading Style Sheets">CSS</abbr> -- pokud někdo nezná zkratku CSS, pojem Cascading Style Sheets mu toho určitě řekne víc. Vím, že tohle s oblibou používají různé webdesignové studia, ale IMHO to nemá žádný smysl
2) odkazy mají ze stránky křičet, to je asi pravda, ale tyhle křičí až moc, pokud si chci ten úvodník přečíst jako normální text, nemám skoro šanci
3) na hlavní stránku bych zkusil vměstnat i novinky, pokud tam přijde nějaký návštěvník podruhé, bude ho nejspíše zajímat, co je tady nového, úvodník pravděpodobně číst znova nebude, takhle musí provést jeden (zbytečný) klik navíc
4) červený styl se mí zdá mnohem lepší a přehlednější
5) menu bych asi hodil do seznamu <li>, s vypnutými styly to pak bude přehlednější
krteczek
Profil
jen přidám že by bylo vhodnější přehodit divy s menu a s obsahem tak aby byl obsah před menu
krteczek
maxemail
Profil *
ten design je fujky za pár šupů ti můžu udělat nový né uplně profesionální ale na úrovní jestli máš zájem kontaktuj mě na icq 329666569
AMD
Profil
Martin Kuželka
Ok

Timy
Díky, podívám se na to. Menu do <li> nepůjde, ee.

krteczek
Ano, aby GPRSáci viděli nejdřív úvod a nemohli z něj zdrhnout jinam :D ee

maxemail
< no comment >
Filips
Profil
No ten červený styl jelepší ten fialový je takový useknutý (menu) jinak dobry.
AMD
Profil
Filips
jj, pak to nějak zakončím...
AMD
Profil
Ahoj. Dost jsem si s tím hrál. Ještě někdo byste mi k tomu chtěl něco říct?
ice
Profil *
zrus ten xhosting nema to podporu s www.!!!!
AMD
Profil
ice
Tvůj příspěvek mi skutečně pomohl a hned vím co dál. Ne, nezruším, mám ho skoro rok a jsem s ním spokojenej. Rozhodně lepší jak šmejdi, co ti prasej kód reklamou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0