Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o vaše názory na stránky www.dektrade.cz.
Filips
Profil
Pěkné barevně to ladí ale ten obrázek nahoře bych trochu snížil je moc vysoký. jinak se mě to líbí
Charlie
Profil
Takže, první věc je, že dvojí menu je matoucí. Logo bych raději posunul doleva, doprava bych hodil nějaký chytlavý slogan a menu bych sloučil do toho jednoho vertikálního. A pak jen "drobnost", chybí patička.
Boy
Profil
Já nevím..možná nejsem zas tak všímavý, ale obrázek v hlavičce mi moc nenapověděl, o čem jsou tyto stránky a tak jsem se musel dát na prohledávání obsahu a asi za půl minuty jsem našel vpravo nápis Střechy, fasády, izolace. Proč tak pozdě? Možná proto, že si nevšímám title a to z toho důvodu, protože by mé oči musely uhnout moc nahoru a čekám že mě nastránkách hned něco v hlavičce "udeří" a napoví mi, o čem jsou ty stránky, jinak ten obrázek v hlavičce mi přijde ne moc povedený. Nepřipomíná mi totiž ani střechu fasádu a vůbec ne izolaci.
Timy
Profil
jj, souhlasím s Boyem, ten obrázek spíš vypadá jako nějaké schody.
- dále hover těch horních odkazů je nějak nedořešený a možná bych i prohodil logo právě s tímto menu
- poměrně dost chyb v kódu, zejména chybí alt u obrázků

jinak pěkný
Reg
Profil
Naprosto souhlasim s Boyem a ten obrázek nahoře je fakt úděsnej
bojars
Profil
Obrázok: efektný má rytmtus, len nie je funkčný v tomto prevedení pre tento WEB.
Ja by som:
- nadpís z toho horného menu DEK TRADE aplikoval do toho obrázku zväčšený aby názov firmy viac bil do očí, dobré by bolo doplniť zameranie firmy, ako píše Boy.
- horné menu by som prehodil pod obrázok a doplnil by som odkazy z ľavého menu,
- ľavé menu by som zrušil (ako už písal Charlie)
- trochu nechápem význam toho dátumu nad pravým menu.

Vzhľadovo je to štandardný WEB s veľmi dobrým farebným ladením a načítavanie nie je až také tragické, nakoľko prvý nabieha text a formátovanie, potom grafika a nakoniec banner (teraz je to "iba" akýsi ilustračný obrázok), takže po odkliknutí odkazu z nejakého vyhľadávača alebo WEB katalógu sa návštevník dostane hneď k informáciám a až potom si pozrie menej podstatné veci, ktoré sa mu postupne zobrazujú.
Honzal
Profil
Slušné...:)
Fred
Profil
Co kdyby někdo měl obrazovku užší než 1024px ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0