Autor Zpráva
Tomb
Profil
Ahoj,
prosím o zhodnocení především grafické stránky tohoto webu pro kralovické fotbalisty. Chtěl bych upozornit na to, že jsem to ještě neupravoval pro IE (menu v něm zlobí). Vpravo nahoře se zatím mění 5 obrázků (pozadí), v budoucnu bych jich tam chtěl dát alespoň 20. Jsem si také vědom rozmazané hlavičkové fotky, až budu mít, chci tam dát nějakou s plným stadionem. :) V sekci poslední zápasy se pozadí "zápasu" vždy vybarví podle toho, jestli náš tým vyhrál (20% Green), remizoval (20% fff000) nebo prohrál (20% maroon).

Webu schází dopsat ještě spoustu maličkostí, ale jestli má někdo nějaký nápad, určitě uvítám.

Díky


Adresa webu: fkk.evee.cz
denCo
Profil
v prvom rade klikací odkaz
Odkaz

1, Pridal by som tam klikaciu hlavičku
2, Pod bannerom "1.B třída mužů *** IV. třída mužů..." majú byť odkazy? Lebo inak mi to veľký zmysel nedáva
3, V Zprávy z týmu je nadpis aj text samostatný odkaz, lepšie by bolo dať nadpis aj odkaz ako jeden odkaz
4, Kalendár a aj Následující zápasy sú písane sčasti v angličtine, pre menej zdatných v cudzích jazykoch to môže byť problém
5, Vytvorenie stránky pomocou tabuľky (table) nieje najšťastnejší nápad, lepšie by bolo pomocou css
6, V nadpisoch sa mi veľmi nepáči tučné prvé písmeno, pôsobí to tak, že to netvorí jeden súvislý text
7, Reportáže ze zápasů - na túto stránku som nenašiel odkaz z menu, čo nieje najlepšie + anglické klikacie odkazy Read More... | Comments?
8, Pätička je nevýrazná, čierne na sivom nevynikne a dal by som ju do stredu stránky
9, Zelená v banery a žltá mi veľmi nepasuje
10, Obrázky by sa mohli dať otvárať v lightboxe (prípadne ako samostatná stránka)
Tomb
Profil
denCo:

1, dobrý nápad
2, ne to nemají být odkazy, to jsou soutěže, v kterých naše týmy hrají, možná by šlo pod ně udělat odkazy na fotbal.cz..
3, jj to zkusím dát pod jeden odkaz
4, Web ještě zdaleka není hotový, spoustu toho ještě nemam přeloženo
5, pomocou css? Můžeš mi dát nějaký příklad? A vlastně taky.. proč ne tabulkou?
6, písmena v nadpisech jsou tučná všechny, je tam ve stylu: font-variant: small-caps -> proto je první "větší"
7, "Reportáže ze zápasů" je kategorie u článků, je zatím jen nahodilá, možná nakonec bude pojmenována jinak + viz *4
8, to vím, web ještě není dokončen, určitě patičku vymyslím lépe
9, -
10, možná ano

Děkuji za poznatky, teď jsem na 14 dní mimo, potom se do toho dám.
denCo
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=1&topic=101497

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0