Autor Zpráva
Shampoo
Profil
Byl bych moc rád za vaše názory na web. Většina textů chybí, bude je spravovat sám klient.

Link: www.zkouskareznicek.cekuj.net
nightfish
Profil
Shampoo:
1) odkazová patička je špatně čitelná
2) viditelné počítadlo je na webu zbytečné
3) za mailto: se nedělá mezera
4) v DIVu, obalujícím počítadlo TOPlist, nemáš uzavřený atribut style

Zbytek si hodnotit netroufám.
Anonymní
Profil *
nightfish:
1) To je pouze reklama od Endrora hosting. Web bude po dodělání přesunut na www.colorsnakes.cz.
2) Máte pravdu, ale myslím, že to nikomu až tak nevadí, že by kvůli "počítadlu" odcházel z webu, který chtěl navštívit.
3) Děkuji, opraveno.
4) Opraveno, nevšiml jsem si.

Dále jsem opravil chyby zobrazování v IE6 - v IE obecně neexistuje, či nefunguje text-shadow? - zvýraznění menu.
Ve fotogalerii je zobrazován vycentrovaný Title pro jednotlivé fotografie. Není zobrazen vše, slouží jen jako zkouška.
Na přání klienta přidán anglický překlad menu - pro jednodušší orientaci.
Vytvořil jsem také favicon.ico.
Duplicita stránek je také vyřešena na pouze - www.

Díky předem za další postřehy.
sarojan
Profil
Anonymní:
v IE obecně neexistuje, či nefunguje text-shadow?
ne

Na přání klienta přidán anglický překlad menu - pro jednodušší orientaci.
Proč anglicky menu když obsah je česky? Já bych udělal radši lokalizaci a nekombinoval jazyky, google se pak zcvokne.

Mimochodem, o čem je stránka? Z hlavní stránky se to nedozvím. trošku bych zvýraznil text, kde se to popisuje(pokud taký existuje).
Hlavička je pěkná, ale tělo je nanic. přepracoval bych ho, taky menu trošku "vyčačkal"
Shampoo
Profil
sarojan:
Proč anglicky menu když obsah je česky?
Není důležitý mít celý web v EN, ale aby se tam vyznal anglicky mluvící člověk a našel to, co potřebuje. Hlavní je nabídka - názvy hadů jsou mezinárodní, texty nejsou důležité. Menu chce mít takto klient.

Mimochodem, o čem je stránka? Z hlavní stránky se to nedozvím.
Máte pravdu, ale veškeré texty doplním až po obdržení textů od klienta. Klient se zabývá chovem barevných hadů a jejich prodejem.

Díky za kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0