Autor Zpráva
Tomkinss
Profil
Zdravm,
Prosím o ohodnotenie desingu a stránky www.gangzone.sk

Ďakujem
Nox
Profil
Vypadá to velmi slušně

Poznatky
1) Poprvé mi to ani nepřišlo jako bbg, jako spíš web k nějaké klasické hře, dost by tomu asi pomohl...
2) ...přihlašovací formulář, který - ano, je tam, ale všiml jsem si ho až po projití celého webu
+ ty inputy myslim nejsou na grafické úrovni zbytku webu
3) Registrace: tím jak je levý sloupec úzký tam vznikají bizarní věci jako "E-" nebo "):" na jednom řádku, přitom místa je napravo hafo
4) Víc bych odstavcoval text, aby se to líp četlo (o hre)

První mise nebyla tak lehká jak se zdálo, hledal jsem nějaké nastavení profilu a ono to bylo hned pod textem
I když koukám, že asi bude pravděpodobnější, že jsem prostě slepej...

Oceňuju zakomponování nějakého příběhu. Texty se docela dobře čtou

Koukám že nastavení profilu tam fakt je, ach jo :)

5) Avatar by se mohl zobrazovat místo těch nábojů u statistik vpravo nahoře
6) Místo jen kliknutí na pravidla bych dal asi zodpovězení nějaké otázky na pravidla, aby to mělo vůbec smysl ten úkol
mckay
Profil
Nox:
2) ...přihlašovací formulář, který - ano, je tam, ale všiml jsem si ho až po projití celého webu
Heh, shodou okolností to byla první věc, na kterou jsem tam narazil :).

Tomkinss:
Vím, že teď nebudu znět konstruktivně, ale na mě ten design působí poměrně profesionálně a podle těch screenshotů dole je ta hra i docela povedená, takže na konec, herní hláškou "Good job team, get ready to the next round!" (překlad pro neanglicky mluvící návštěvníky: Dobrá práce lidi, připravte se na další kolo!")
shaggy
Profil
Tomkinss:
Ja tiež nebudem znieť asi konštruktívne, ale... kým ostatní chvália tú grafiku, ja mám pocit, že som tie obrázky už niekde videl. Ten chlap v hlavičke mi pripomína GTA, ten obrázok na úvodnej stránke tiež nejakú hru (a to platí aj o niektorých veciach zo screenshotov).

A teraz konštruktívna poznámka:
- prečo je prakticky pri každej činnosti (aspoň podla screenshotov) captcha?
Keeehi
Profil
Špatné to není. Jen to téma. Kde už jsem to jenom viděl? Jo např www.krimitown.eu. To když tu bylo na zhodnocení, tak bylo obviňováno, že je to nápad ukradený z http://www.thecrims.com. Viděl jsem i ještě jednu "podobnou" hru (taky tu byla na zhodnocení), bohužel ji nemůžu dohledat. Z ní si pamatuji jeden z úkolů - ukradnout důchodkyni kabelku.

Nevím kdo od koho opisuje, ale nemohli byste už vymyslet něco nového?

shaggy:
Tu captchu bych typoval jako ochranu proti "automatickému hraní".
Tomkinss
Profil
Ďakujem všetkým za vaše dotazy.

shaggy:
Postava z headeru ti môže byť povedomá, len ak počúvam rap. Je to totiž Massiv, Nemecký Gangsta rapper. Pravdepodobne máš Deja vu :)

Captcha je tam proti robotom. Hráči, ktorý ju mať nechcu si môžu aktivovať VIP úet, tam netreba opisovať žiadny kód.
Nox
Profil
Keeehi:
Jestli si to někde viděl neřeš...napsal jsi sem 2, her podobnýho typu jsou minimálně stovky (často založené na nějakých kostrách), je to snad nejpopulárnější téma ... čímž ne že bych nesouhlasil, že by nebylo asi špatné mít něco jiného, ale zas zpracováním by to mohlo vyniknout
Keeehi
Profil
Nox:
Na zpracování jsem nekoukal. Nějak jsem se tam prostě nechtěl registrovat.

Tomkinss:
Zkoušeli jste různé pokusy o hacknutí? Při tvorbě takovýchto her se dost často zapomene někde něco pořádně ošetřit.
Tomkinss
Profil
Keeehi:
Pol roka sme testovalí len Beta verziu a bolo viac pokusov o hacknutie (žial pár aj úspešných) Spustenie plnej verzie sme odložili o 2 mesiace, aby sme sa mohli venovať týmto bespečnostným dieram.

Od spustenia nemáme žiadne problémy s útokmi.
Keeehi
Profil
Tomkinss:
OK, neříkám že tam díry máte. Jen mě to tak napadlo, protože už jsem pomáhal opravovat bezpečnostní díry u jiné browser hry. (za plného provozu)
Axinka
Profil *
Ahoj, je to dobrá hra, akorát mě dost mrzí captchakódy. Jsem nevidomá a používám webvisum, ale ten mi přečte jen 20 kódů, pak mi je musí pořád někdo číst a kvůli nějaké hře opravdu nebudu platit za smsky.
Tomkinss
Profil
Ahoj Axinka,
Po prečítaní tvojej správy, sme sa rozhodli, že systém captcha upravíme. Nebude už potebné ho opisovať pri každom úkone, ale spravíme opisovanie napríklad 2x za deň a vo večerných hodinách kedy by si mohli hráči aktivovať nejaký script, korý by hrával za nich počas noci.
Dúfam že ti s týmto aspoň trocha zjednodušíme hranie hry GangZone.
S pozdravom,
Tomkinss
Čmelda
Profil *
Já bych měl připomínku ohledně velikosti textu.
Mám rád menší písma na stránce, ale vžij se mé situace - hráče online her. Jsem nyní unavený, oči se pomalu zavírají, hodiny ukazují za pár minut 2 ráno a já mám číst tak drobné písmenka. Přes den - pro mě vklidu, pro jiné to tak být nemusí. Přes noc je to katastrofa asi pro všechny. Doporučuji o stupínek větší ;)
Axinka
Profil *
ahoj, pořád se mi zobrazují kódy při každém úkonu.
Tomkinss
Profil
Ahoj Axinka,
Vypnutie kódov, ešte nieje pripravené.
Našiel aom ale jedno riešenie. Aktivoval som ti VIP účet aby si nemusela opisovať kódy :)
Prajem príjemnú hru.
S pozdravom,
Tomkinss
herodes
Profil *
DNESKA JE TO NĚJAKÉ POROUCHANÉ (slušně)
Tomkinss
Profil
Ahoj,
No trápny WebSupport. Každy druhy deň výpadky... Ak sa to v najbližšej dobe nezmení, budeme musieť zmeniť poskytovateľa.

S pozdravom,
Tomkinss
Dodekja
Profil *
Podľa mňa je to celkom dobrá hra ale kedy budú zrušené CAPTCHA KÓDY???
soucekgns
Profil
1. Zvětšil bych inputy
2. Zkusil bych upravit tu hlavní stránku není zde vidět, o co se jedná, zkus něco na způsob:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0