Autor Zpráva
SwimX
Profil
Dobrý den,
prosím o názory k http://www.ondrej-sejvl.cz/nove/
zkusil jsem ještě udělat: http://www.ondrej-sejvl.cz/nove2/
> osobně se mi líbí víc (rozdíl je v pozadí, které je fixed, ale tím, že se roluje hlavička s hvězdami, tak to možná působí divně, co vy na to?)

a k tomu přijde i kodérská otázka: chtěl bych mít patičku (#foot) rozdělenou na dvě části, tak jak to je u nove2. Ta spodní část (#foot_bottom) by měla pozadí také fixed, takže by se ty spodní hvězdy nehýbali. Při nastavení background-attachment: fixed; se ale pozadí opakuje jakoby od levého horního rohu obrazovky, takže mi nenavazuje. Jde to nějak udělat?
a druhý problém: png obrázky jsem v IE6 vyřešil přes iepngfix.htc, ten ale dá obrázek napozadí na pozici 0,0. Já ho potřebuju mít ale jinde. Nikterak se mi ho nedaří posunout jinam.

mckay
Profil
SwimX:

(1) Líbí se mi jak ta raketa létá, když na ní kliknu, aby mě vzala nahoru. Nelíbí se mi, že když mám 1024*768, mám problém se do ní trefit... ale vezmu monitor do muzea a bude to ok.
(2) Nevalidní... ale to dneska nikoho neštve.
(3) U té druhé mi trochu nesedí to fixed pozadí, když se v hlavičce roluje, ale je to snadno přehlédnutelné.
(4) Zdrojový kód je průměrný.
(5) U druhého návrhu proveď něco s tou patičkou, tady ten rozdíl star-fieldů je docela znatelný, vidím tam prostě světlejší obdélník.
(6) Vypadá to obojí vcelku slušně, ale bral bych ten druhej (po úpravě té patičky).

Body: 8/10
SwimX
Profil
1) mám to zapsané, díky za odzkoušení :)
2) nezájem
3) -
4) co třebas? :) ale asi jo, souhlasím, že některé divíky budou zbytečně možná..
5) jj na té eště dopracovávám, právě zkouším to s tím fixed viz výše

Díky moc :)
happy
Profil
- vadí mi čárkované čáry a hlavně ty šikmé pruhy mezi nimi (mimo hlavní obsah webu)
- www.ondrejsejvl.cz - to šedé se špatně čte. a ani to bile se mi na tom zesvetlenem nelibi.
- ty obrazky bych daval rovnou barevne. vypada to lip a zbytecne mi to pri najizdeni nebude preblikavat
- vubec se mi nelibi kontakni formular

- hezka hlavicka a celkove pozadi cele stranky
- zajimave pozadi obsahove casti
- mezi cernou a oranzovou bych mozna propasoval jeste jednu barvu.
SwimX
Profil
happy:
proč ti vadí čárkované čáry a šikmé pruhy?
to šedé se má špatně číst, ale zesvětlím to.
taky o tom přemýšlím, stejně mi todle nefunguje v mozile. Nějak ty interní styly nemůžu přebít externími ani když tam je !important, ale eště sem to moc nezkoumal :)
a co s ním doporučuješ?

Děkuji
happy
Profil
SwimX:
roč ti vadí čárkované čáry a šikmé pruhy?
byl to prvni dojem proste prvni vec co se mi opravdu nelibila kdyz jsem stranku uvidel poprve. na obsahove casti by ani nevadilo ale jak to vyjizdi mimo ni pusobi spatnym dojmem.
to šedé se má špatně číst, ale zesvětlím to.
az ted jsem si vsiml ze v nazvu domeny ma byt pomlcka - ta opravdu nejde videt vubec
taky o tom přemýšlím, stejně mi todle nefunguje v mozile.
navic tim ze to hned bude barevne to trosku ozivi stranku cou u cerneho pozadi je opravdu vitane
a co s ním doporučuješ?
rozhodne zvetsit height inputu takhle jsou hrozne uzke
mozna zkusit nejake male kulate rozky....
tady moc celkove nevim. vim ze se mi to rozhodne lelibi v soucasnem stavu. asi bych se spis podival po nejakych galeriich jak maj formular reseny jinde.
SwimX
Profil
happy:
osobně moc nerad styluju formuláře víc, než je třeba. Formulář je formulář a tak má i vypadat. (to mě naučila místní diskuse :) Ale je fakt, že obyčejné inputy stylovat jdou dobře, prohlížeče to většinou nepřebíjí, a že by to mohlo vypadat líp. Takže připisujud o sezanmu na předělávku.
Jinak mockrát děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0