Autor Zpráva
janbarasek2
Profil *
Ahoj,
jednou jste mě ohodnotili jako spamera. Moc se omlouvám, pročetl jsem si pravidla, diskuzi a podobně. Rád bych své činy napravil a nevím jak. Začal jsem tak, že jsem si vylepšil web.

Vůbec se vám nelíbil, tak se podívejte teď www.baraja.cz. Co na něj říkáte nyní?


PS: napište mi někdo v reakci, jak mám postupovat, pokud chci své činy odčinit!
Philber
Profil
To má bejt jako co baraja.cz?
janbarasek2
Profil *
informační portál o počítačích a internetu.
tayger
Profil *
janbarasek2:
Dej nám svátek laskvě, když už chceš kritiku stránek, tak je laskvě nejdříve dodělej, těch pár prvků co tam máš ti budu rozhodně ignorovat.
janbarasek2
Profil *
dodělat? To nejde hned, nejdřív musím počkat než se něco stane, abych mohl o něčem napsat. Jinak se budu snažit. Píši zde o kritiku, aby jste mi napsali, co o takovémto webu očekáváte.
tayger
Profil *
janbarasek2:
Si děláš srandu ne? Vždyť tam nic není, jen nadpis a dva články, kde jsou nějaké další grafické prvky, kde začíná a končí stránka, kde je vypsáno čemu se stránka věnuje, kdo ji dělá atd. Toto je ledatak zralé na nějaký blog, ale určitě ne jako internetová stránka.
jenikkozak
Profil
tayger:
Ignorovat to nemusíš. Je tam sice pár prvků, ale spousta chyb. ;-)

janbarasek2:
Nadpisy není dobré dělat pomocí obrázků.
Výsledky Toplistu nikoho (kromě tebe) nezajímají.
Ve zdrojovém kódu mícháš HTML s XHTML (vyhledávač Google).
U netextových prvků nemáš alternativní text.
Tvůj zdrojový kód obsahuje příliš mnoho inline stylů.
Ve svých (dvou) hodně krátkých článkách (dokonce i v obou anketách) máš chyby. Ach, ta čeština musí trpět.
Zapomněl jsi na grafiku.

PS: napište mi někdo v reakci, jak mám postupovat, pokud chci své činy odčinit!
Moderátoři ti to napsali už několikrát, nevyjadřuj se k tématům, jimž nerozumíš. To znamená, že si pravděpodobně myslí, že nejlépe to odčiníš tak, že budeš fórum sledovat mlčky.
DoubleThink
Profil *
Grafika otřesná (už míň než minule, ale logo je opravdu k zblití).
Obsah veskrze žádný - ty slinty, co píšeš v těch dvou článcích mají informační hodnotu zhruba těch nadpisů, co na ně vedou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0