Autor Zpráva
joe
Profil
Ahoj,

po nějaké době opět s designem. Tak prosím o nějaké názory, postřehy či cokoli dalšího.

Děkuju
Str4wberry
Profil
Jak se říká, když to kodér nezvoře, tak to bude dobrý. Co tomu vytknout? Možná text v seznamu produktů by nemusel končit na úrovni odkazu „technické parametry“, případně ten odkaz svisle vycentrovat. Potom možná ta tabulka s parametry — parametry v podskupinách by mohly být odsazeny. To je asi všechno, dobrá práce.
joe
Profil
Str4wberry:
Díky, se vším souhlasím. Ten text vypadá u těch položek fakt blbě, když končí předtím tlačítkem. Tam se to možná bude ještě nějak předělávat. Tabulka taky, je moc nahuštěná na sebe. A jinak, že by se tomu nedalo nic vytknout, no, přece to není zas tak dokonalý :-))
Str4wberry
Profil
Mně už toho víc nenapadá o ostatní, jak se zdá, toho taky nemají moc k vytknutí.
Petr ZZZ
Profil
joe:
1. V menu je Činnost jedna položka a Produkty druhá, ale pak máš oboje na jedné stránce.
2. K tomu jsou na té samé stránce Novinky (dle designu rovnocenný nadpis jako Činnost, Produkty atd...), ale v menu Novinky chybí.
3. Odkaz všechny produkty je pod obrázkem, umístěným v sekci Novinky – proč ne v sekci Produkty?
4. Technické parametry LKT 81 – co to je, LKT 81? Vířivá vana, automobil, pračka, automat na kafe, traktor? Připsal bych, co to je.

Jinak mě ale taky nic nenapadá, vzhledově je to pěkné, čisté.
joe
Profil
Petr ZZZ:
Díky, ono na té jedné stránce (obrázku) je vidět téměř vše, na co vedou jednotlivé odkazy z menu. Jen jsem to dal vše do jednoho, ať nemám 4 oobrázky. Mají tam hodně málo obsahu, tak doufám, že po redesignování zapracují i na samotném obsahu.
peta
Profil
obrazky vzdycky vypadali dobre, ale realita byva jina :)
Osobne jsem si treba vsiml problemy s odsazenim (margin, padding).
Treba prave pod nadpisem Technicke udaje (nehlede na to, ze je cely blok posunuty jaksi vlevo). Tabulka je od okraje vpravo, proc? "Typ" a hned pod nim "Typ:" v tabulce jsou rozdilne zleva. Je to malinko. pokud je to schvalne, ak ten druhy radek dej vic zleva, obvykle se dava 0.5x 1x 2x

Potom bych zkusil v obrazku Vsechny produkty ten ctverecek misto cerne pouzit nejakou sedivou, at to tolik nebije do oci, totez i text, kdyz je podklad tak svetle sedy. Vlastne tak trochu v logu mas podobny prozek, ale je sedivy.
Nebo zkus zelenou, jako mas dole tlacitka.

Logo, tam by bylo fajn zarovnat texty do stejne sirky, kdyz je to skoro stejne siroke, asi bych zvetsil mezeru hornich pismen.

Paticka je zbytecne velka.
joe
Profil
peta:
Díky za názory. Každopádně s těma marginama a paddingama koukám střílíš od boku snad na každém rohu.

Ano, souhlasím, že zrovna v tomto návrhu není vše dělané a počítané na jeden pixel, takové věci se v tomto případě doladí až při kódování.

Nevím jak text, ale vsadil bych se, že černý není. Nikdy totiž nedávám černý text na světlé pozadí, pokud mě k tomu nikdo nenutí. Čtvereček s bílou šipkou uvnitř rozhodně není černý. Možná to tak může vypadat, je to dvakrát zkomprimované a ještě to není ve 100% velikosti.

Tabulka je tam jen tak vložená, mezery v ní budou úplně jinak a větší - ale to až opět při kódování. Nemá cenu se s tím dělat, když budu radit ještě před finálním předáním.

Nemám rád malé patičky.
peta
Profil
joe: Vetsina kreslicich programu umoznuje mrizku. Osobne si myslim, ze je jednodussi naklepat tabulku treba v excelu a udelat screen, nez graf. programem. pripadne primo v html

text - 4 bagry, sipka a text "vsechny produkty", tam bych taky pouzil zelenou.
V te tabulce s detaily mozna taky, to tucne je moc cerne proti netucnemu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0