Autor Zpráva
richardnaplava
Profil
Názory na web
xmark
Profil
Prodávání čtverečků - to už tady bylo v minulém století: milliondollarhomepage.com tenkrát mi to připadalo jako vtipný nápad, toto mi připadá jako plagiát.
johnl
Profil
richardnaplava:
Web se mi nelíbí, dal bych mu tak 2 body z 10! A to jen protože se mi líbí ten obrázek země a sním zakomponované menu.

Pokud ti byl web vytvořen od těch co mají odkaz v tvojí patičce, musím ti říct jen jediné.. Už si u nich nenechej nic dělat..
HTML stránky je plné "začátečnických" a zbytečných chyb!

Hlavní stránka není nijak rozvržená, prostě jen "pohozená". Web by mohl být aspoň vycentrovaný na střed. Odkaz "zpět na úvod" považuji za zbytečný, stačí přece kliknout na logo, ale tohle je detail a vytýkat ti to nebudu. Šedý text pod patičkou velmi špatně čitelný. Nemluvě o těch odkazech, to někdo chce mít odkaz u kterého musí člověk zamžourat na monitor aby ho vůbec přečetl? Jo, a na co jsou na webu animované obrázky robot city? Akorát to ruší.
richardnaplava
Profil
děkuji za komentáře,,, mne osobně nejde ani tak o web ,ale přenesení myšlenky - staví se malé modelové "reálné městečko" v měřítku 1:10 , a tento web by měl nějakým způsobem propojit tzv. virtuální svět internetu s tím to městečkem a to nejen prodejem reklamy.. ,ale i možným on-line přenosem web kamera a pod..
johnl
Profil
richardnaplava:
mne osobně nejde ani tak o web
Tady se ale hodnotí převážně webdesign.. ;-)
richardnaplava
Profil
Vím , taky mi o to spíš jde.. první pohled je vždy něčím ovlivněn a já hledám .... aby se ta myšlenka na tom webu odrazila co nejvíce...
předešlou zprávu jsem napsal pro co ten web vlastně je ,,,, :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0