Autor Zpráva
MaTeS
Profil
Zdrawim.. Jsem tvůrcem neoficiálního webu HK Jestřábi Prostějov. Můžete mi zhodnotit prosím moje snažení?? Podotýkym, PHP neumím a tak jsme si musel vystačit s HTML a CSS.

http://www.hkjestrabiprostejov.wz.cz/
Falco
Profil
::. - je to děs a je to na každém druhém amatérském webu
WertriK
Profil *
Kdyz jsem zacinal taky jsem to pouzival :)

Nejvic mi tam vadi ze pouzivas iframe.
Dale nachapu proc se ti stranka s tapetama otvira v novem okne.
Potom bych jeste nejak zvyraznil paticku.
MaTeS
Profil
To WertriK: Jak to udelat bez Iframe kdyz to chci mit bez ramcu a neumim to zatim jinak..?? V novem okne se tapety zobrazuji proto, protoze jsou moc velky na to, abych je otviral v tom stredu tak jak cokoliv jinyho..

Ale moc diky za nazor.. neco s tim jeste zkusim udelat..
luka
Profil *
MaTeS

NIC SI Z TOHO NEROB, JE TO TU SAMY UMELEC A VALIDATOR.NIEKEDY ROZMYSLAM NACO ESTE W3C NECHAVA PODLA ODBORNIKOV Z TEJTO DISKUSIE UZ ZASTARALE TAGY AKO IFRAME, TABLE, TD A POD.KED TU NIC V SKUSTKU NEVIDIM LEN TY POUZIVAS TABLE TY ZASE IFRAME.PYTAM SA O COM TO JE?
NACO SU TIE TAGY KED SU NA RIT???? HMMM
habendorf
Profil
luka: Nevím co je podle tebe na iframe, table a td zastaralé. Jde jen o to používat je k tomu, k čemu jsou určeny.
PS: Odmáčkni si caps lock.
Draper
Profil *
Zarovnal bych ten střed s levou a pravou stranou. A hlavně ten spodek. Top right footu a left footu leze až do loga. :.. Tohle se mi taky nelíbí. Možná, že by bylo lepší použít overflow místo iframe. Nevím nejsem profík, spíš amatér. Ale jinak to není špatný. :-)
Draper
Profil *
V Opeře to leze do loga.
luka
Profil *
habendorf

co ti vadi na mojich VELKYCH PISMENACH ZASE?je to zastarale?
A naco sa ma pouzivat iframe a table,pouc nas?Ty co to pouzivaju tak nevedia.
habendorf
Profil
luka: table se používá pro tabulková data (překvapivě)
Co se týče velkých písmen, platí tu určitá pravidla .
Draper
Profil *
luka
Je slušnost tyto pravidla dodžovat.
luka
Profil *
Draper,habendorf

si to este raz precitajte, ale tento krat pozorne.
PS: ake su to tabulkove data?nerozumiem tomu.
Reg
Profil
Naprosto soulasim s lukou (nebo jak se to skloňuje :-) proc se omezovat na pouzivani tagu jen na jeden zpusob pro ktery je urceny kdyz to jde i jinak? myslim si ze to je v uvozovkach "plejtvani". A k cemu je urcenej ten iframe kdyz ne k tomuhle to by me zajimalo.

a ted uz ke kritice:
1.do body si dej style="margin:0;" aby tam nebyl ten okraj
2.jednotlive bloky tabulky by na sebe meli navazovat a ne takovyhe mezery
3.odkazy v hlavnim okne bys mel lepe odlisit nez jen bold (zkus je treba potrhnout)
4.hodne bych upravil design toho hlavniho okna v iframu (minimalne zmensit ty mezery a okraje)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0