« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mrkněte se na tyhle stránky a ohodnoťte je.Buďte prosím hodní,jsou to moje první stránky.Daren
http://daren.xhosting.cz
Anonymní
Profil *
je to warez
Spikee
Profil
- dal by som tomu väčšiu šírku
- pridaj päťičku
- počítadlo preč
Charlie
Profil
Přidal bych padding textové oblasti, někde jsou písmena až u kraje a nepůsobí urovnaně.
Zla.baba
Profil *
Tak ... onecar.xhosting.cz ... není to stejný?

A s těma mp3 myslíš, že ti ta přípona pomůže?
Stačí abych napsal na Úřad na ochranu autorských práva a jsi v prdeli .... stejně tak onecar apod.

Jinak, design je naprosto hnusnej, navíc zkopírovanej.
Anonymní
Profil *
ty si fakt "Zla.baba!
kohout
Profil *
http://onecar.xhosting.cz/
Anonymní
Profil *
http://onecar.xhosting.cz/
No jo,ale on to taky zkopiroval.navic sem se Onecara zeptal...
luka
Profil *
naco potom chces vediet kritiku, ked si urobil kopiu kopie.Mozes sa hanbit.
Reg
Profil
opět souhlasim s lukou.
Anonymní
Profil *
Hel,já jsem ty stránky nezkopíroval,ale nechal se jima inspirovat.Onecar je můj kámoš a znám ho i ve skutečnosti.Prostě mi poradil jak na to a zbytek jsem udělal sám.No co,aspoň jsem to zkusil a vám to asi hodně vadí...
Charlie
Profil
naco potom chces vediet kritiku, ked si urobil kopiu kopie

Většina originálů je značně nedokonalá, přirovnal bych to třeba k template. Kopie se dá ale upravit tak, aby byla lepší než originál.

Když vydalo alistapart.com svůj design 3.0, tak hned všechny weby vypadaly taky úplně stejně. Občas je dobré se držet zvyklostí, zvlášť když je originál dokonalý.
luka
Profil *
Charlie

PREPAC ALE, Většina originálů je značně nedokonalá je dobra blbost, chces povedat ze da Vinciho Posledna Vecera je nedokonala, alebo jeho Mona Lisa, alebo Van Doghove Slnecnice?Neviem si dnesnych umelcov predstavit namalovat lepsie Sixtinsku Kaplnku ako Michalangelo,TY SNAD ANO?Nebud smiesny
luka
Profil *
pardon Goghove
Charlie
Profil
luka, myslel jsem originálních webových designů.

Většina stránek se dá dál zdokonalovat, o tom není pochyb. To je přesně to, o čem mluvím. Když by se mi do ruky dostal nějaký template, byl bych schopen rapidně upravit zdrojový kód, aniž by se jakkoli změnil vzhled. Jelikož jsem ale zasedlý na typografii, tak bych si taky asi pohrál s textem, a tím jsem myslel ty drobné úpravy.

Originály od zmiňovaných malířů jsou samozřejmě unikáty, s webem se to ale vůbec nedá srovnávat.
mgiel
Profil
tady je viděť trocha s prominutim dmc ..

Hel,já jsem ty stránky nezkopíroval,ale nechal se jima inspirovat.
inspirace kopirovanim :??? nechapu ...

Onecar je můj kámoš a znám ho i ve skutečnosti.
koho to zajima a jekej to má vliv na design ke kritice ?

Mrkněte se na tyhle stránky a ohodnoťte je
hodnotit obrázek a text ???


skus si vzít bílej prostor 980px 700px do toho navrhnout vlastní design, vlastní nápad,vlastní kreaci a styl. Odstraň mp3 a bude to určitě 100x lepci.

jinak celkem jsem se pobavil :)
Charlie
Profil
hodnotit obrázek a text ???


Proč ne? Někdo sem dává hodnotit jen grafické návrhy.
mgiel
Profil
hodnotit obrázek a text ???

myslel jsem to jinak ...
Zla.baba
Profil *
Prostě hodnotit obrázek - který není jeho - a text kterej je divnej :)
Charlie
Profil
Obrázek je jeho, od Onecarova se liší jak tvarem, tak textem, tak i barvami. Takže je jeho.

a text kterej je divnej

Lorem ipsum dolor sit amet ti nepřijde divný? Daren aspoň nepíše nesmysly. Co se týče obsahu, tak píše stručně, výstižně, prostě jak, jak by správný webdesigner měl psát. Web je hlavně o obsahu.


myslel jsem to jinak ...

Jak? Můžeš hodnotit všechno! Zdroják, obsah, typografii, použitelnost, optimalizaci pro uživatele, přístupnost, design......
Anonymní
Profil *
Dík,ale napsal si to jenom proto,aby si mě trochu potěšil nebo to bylo myšlené vážně? :)
Zla.baba
Profil *
Hmm, seš asi moc chytrej .... je to v tabulkách. Všude FONT ... žádné CSS. Menu bez hoveru.
A hafo nelegální hudby.
Charlie
Profil
Darene, to jsem myslel vážně. Sem se může dávat vše, co je vlastní práce, a tohle je tvoje práce, tak v čem je problém? Na Zlou.Babu nehleď, to je strašně arogantní člověk. Kritika jeho stránek:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=11 335

Nejdřív to dá do kritiky a pak kritizuje kritizující. Jestli chceš, tak si to přečti od začátku do konce, te to docela k pousmání :-)
Zla.baba
Profil *
OK, jak myslíš ... čekal jsem tam ale nějaký lepší nápady, než vystínovat text ... a odstranit iframe.
Možná vývoj ovlivňují jiný, to ale neznamená že bych se jim měl ve všem podřídit.
Musíš brát v úvahu taky obsah stránky ... že tam toho prostě moc není a tak je dostačují a hezčí udělat to takhle. Tak tu nepouštěj svoje rozumy a když, tak něco užitečnýho.
Navíc to není kritika mojich stránek ale graf. návrhu.
To že Daren má na stránkách nelegální hudbu je asi jedno - obsah dělá web.
Nekritizoval jsem kritizující, jen jsem psal, že jejich nápady nebudu aplikovat, toť vše.

- když sem dává někdo na kritiku web, tak bych čekal že na www.jakpsatweb.cz už aspoň jednou byl a něco tam četl .... a Daren asi moc ne, tak co tady odvracíš pozornost na jinou diskuzi?
-prostě to tak je ... zkopíroval web svého známého .... čí práci teda máme hodnotit?
Jeho nebo kamaráda? Logo si udělal nejspíš podle nějakého tutoriálu ... layout přes tabulky ....
Charlie
Profil
Nedávno jsem sem dával kritiku svého blogu, který je celý v šablonách, teda upravených, co se týče k designu tak téměř k nepoznání. Z 95% to není moje práce, a přece těch 5% stačí na ovlivnění komplet celého vzhledu.

Daren sem dal ke kritice nějaké stránky, které chce kritizovat. Kdyby na těch stránkách neměl jeden odkaz na Onecara, tak byste mu to všichni v klidu zkritizovali a nic byste neříkali.

A když je to kopie, tak je snad jedno jestli se kritizuje originál nebo ne, nemám pravdu? Co je na tom, že to celé není jeho práce...
Anonymní
Profil *
Hele.Máš pravdu.Stránka není graficky moc dobrá,ale na to,že jsem úplný začátečník a na to,že jsou to moje první stránky to není úplně hrozné.A myslím si,že jde spíše o obsah,takže lidi asi více ocení download nějaké té mp3,než údaje o hokejistovi.Samozřejmě, grafiku máš mnohem lepší.
Charlie
Profil
Grafika, grafika... Co takhle stránky bez grafiky? To přece není problém, ne?
Daren
Profil *
Tak co,zalíbilo se to někomu alespoň trochu?
Fred
Profil
Daren Jo mě, stáhnul jsem si Beautifull Day, nemůžu najít cd.
K webu
1/vyhoď gif z hlavičky a dej tam setjný obrázek ve formátu jpg se 75% kompresí, bude minimálně poloviční velikosti
2/Ke kódu, např.: Tohle
<p><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"><a href="index.html">Index</a>
| <a href="klipy.html">Klipy</a> | <a href="MP3.html">MP3</a> | <a href="navody.html">Programy a Utility</a> | <a href="ankety.html">Ankety</a> |<a href="http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=124188">Guestbook</a> | </font><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
</font> <font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
</font> <font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"><a href="odkazy.html">Odkazy</a>| ....

je to samé jako tohle
<p style="font:12px Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif">
<a href="index.html">Index</a> | <a href="klipy.html">Klipy</a> | <a href="MP3.html">MP3</a> | <a href="navody.html">Programy a Utility</a> | <a href="ankety.html">Ankety</a> | <a href="http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=124188">Guestbook</a> | <a href="odkazy.html">Odkazy</a>|</p>
3/nemáš uzavřenou tabulku
4/tu tabulku tam nepotřebuješ, najdi si tu něco o centrování divu.
5/vzhled je dobrý, neí to přeplácaný
6/ty mp3 dej ve vlastním zájmu pryč.
compman
Profil *
napsal jsem ti to do guestbooku na těch stránkách.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0