Autor Zpráva
Zla.baba
Profil *
Tady je návrh na oficiální stránku T.Plekance ... prosím kritizujte
:)

http://www.blues.wz.cz/plekanec2-2.jpg
Reg
Profil
krása ale:
1.upravil bych (pro IE) barvy scrolbaru
2.Ten nadpis nahoře bych udělal víc graficky (vystínovat)
3.kdo je plekanec? nějakej hokejista nebo co?
4.kde furt berete to lorem ipsum? to je nejaká nová móda?
Zla.baba
Profil *
Takže fajn .... nápis stínovat nebudu, vypadalo by to hrozně. Crollbar dělat pro IE nebudu, je to k ničemu. Ano Plekanec je hokejsta .... z obrázku lze nádherně poznat.
www.lipsum.com - tady najdeš Lorem Ipsum ... ví to i malé dítě.

Ovšem, ty asi nejseš webdesigner :)
Marty
Profil
Osobně se mi nelíbí ten nadpis MENU, myslím, že tohle se zrovna do standardního návrhu stránky nehodí.
Opticky bych oddělil svislý nadpis napravo (Hamilton ... ).
A o barevných scrollbarech bych vážně uvažoval.
Charlie
Profil
Zla.baba, no fuj, scrollbar uprostřed stránky. TO je prasárna, TO ví každé malé dítě.


Reg, lipsum.com je pro lidi, kteří buď nemají čas, nebo nemají o čem psát.
Zla.baba
Profil *
- marty - v nadpisu MENU problém nevidím. Svislý nadpis ... no zkusím?
barevný scroll bar je k ničemu ... teda jen v IE fachá no. Ale osobně ho nemám moc rád....

- Charlie - proč fuj? nic prasáckýho v tom nevidím, když bude pevná výška tak je to ok. A je tam jen
proto, aby byla pevná výška.
Charlie
Profil
Tak se koukni na nějaké pořádné, podotýkám pořádné stránky a dej mi vědět, jestli někde najdeš pevnou výšku a scrollbar uprostřed okna.
Zla.baba
Profil *
HMM, no a co?

Rozhodl jsem se propseudo-iframe, tak ho tam dám. když se podíváš na www.plekanec.cz tak tam toho moc ke čtení a tak není. Tak nevidím důvod .... dělat stránku mega velikou .... když stačí tohle.
Nemusím snad mít vše, jak ostatní, podle tebe, pořádný stránky. Časem musí přijít nějaká ta změna.
A sem se to vzhledem k obsahu hodí a hlavně to stačí.
meca
Profil
Zla.baba
Každý malý dítě ví, že se to dá udělat daleko efektnějš, než mít scrollbar uprostřed stránky...

A moc neim jak to tu chodí, ale dát si ke kritice návrch a pak tvrdit, že stejně je ten návrch nejlepší a tudíž nic zlepšovat nemusím, mi příde poněkud.. divné ;)
Charlie
Profil
Časem musí přijít nějaká ta změna

Bohužel, vývoj webu ovlivňují jiní lidé, ne ty.
Zla.baba
Profil *
V tom je ten největší problém, že všichni slepě věří standardům. Já se stadardům podřizuji také, ale pokud by mě to mělo nějak významě omezovat, tak si to udělám po svém, mám vlastní hlavu ...
Charlie
Profil
V tom je ten největší problém, že všichni slepě věří standardům.

Špatně si mě pochopil, nejde o standardy, ale o browsery.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0