Autor Zpráva
Zombra
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych pouze slyšet názory na grafiku kterou mi zaslala grafička, co vy na to říkáte? Sešlo se mi několik názorů že je to nepoužitelné a bez nápadu.

Děkuji!

http://84.42.153.245/cyklotrasy_1.jpg

Stanley
Profil
Zombra:
Nelíbí se mi to.
Nevím co více k tomu napsat...
Witiko
Profil
Já budu konkrétnější - návrh jako takový se mi líbí, co se mi nelíbí je opakování pozadí za všemi prvky, mnohem lépe by vypadalo, kdyby bylo pozadí rozmlžené, než aktuální stak kde to ypadá jako by se jeden proužek obrázku opakoval na 75% stránky.
Rokka
Profil
Kdybych měl napsat co změnit, tak napíšu všechno.
WanTo
Profil
Já si taky myslim, že je to dost hrozný.
shaggy
Profil
Zombra:
chtěl bych pouze slyšet názory na grafiku kterou mi zaslala grafička, co vy na to říkáte?
Hovorím na to dve veci:
1. grafička očividne robí grafiku pre tlač, nie pre web,
2. nazvať ju "grafičkou" je urážka pre ostatných grafikov.

Web nie je plagát, robí sa v mierke 1:1.
To opakujúce sa pozadie je veľmi, veľmi odfláknuté a veľmi nepodarené. Ani tie 14 ročné deti, ktoré sa učia, ako robiť weby, by niečo tak škaredé neurobili.
Font sa grafičke možno páči (aj keď sa tam moc nehodí), ale určite nie je vhodný pre web.
A celkovo to pôsobí veľmi lacno.
Manq
Profil
Trochu bych zvětšil písmo.
Zombra
Profil *
Všem vážně děkuji za názory, už jsem tu objednávku ukončil. :)
Petr ZZZ
Profil
Zprohýbané horizontální linie bude myslím náročné až nemožné nakódovat, nebo výsledná stránka nepůjde natáhnout na celou obrazovku, nebo bude podle velikosti obrazovky vidět vždy jen část takové linie.

Struktura pozadí má asi připomínat stopy kol, ale souhlasím s shaggym, že je to zřejmě dělané narychlo, a doplním, že strukturovaným pozadím vždy trpí čitelnost textu, takže je nutno strukturu na pozadí používat jen velmi decentně a lepší je na pozadí struktura rozmazaná. Navíc to opakování struktury mi zde přijde opravdu přehnané.

Ani hlavička se mi nelíbí: Siluety cyklistů nejsou ani tak ostré, jako hlavně okousané, zatímco všechno ostatní na obrázku je neostré. Nic proti principu kontrastu. Ostrost versus neostrost kontrastovat může a v mnoha případech je vhodná nebo i žádoucí (sám se ostrost kontrastující s neostrostí ve fotografii snažím uplatnit), ale v tomto případě se to myslím moc nepovedlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0