Autor Zpráva
Boy
Profil
Prosím o názory na zatím pouze grafický návrh redesignu stránek http://www.okna-dvere.cz


Odkaz http://otevrenadiskuse.wz.cz/hon_sro/index.htm
Zla.baba
Profil *
No pěkná práce. Jenom to menu se mi moc nelíbí, možná by stačilo jiné písmo a bold nebo tak něco.
WertriK
Profil *
Presne tak, je to moc pekne jen to menu nejak upravit..
Boy
Profil
Díky, za připomínku, jen by mi pomohlo, co přesně vám na menu vadí. Podtržení, nesprávný font, nečitelnost nebo něco jiného......?
Boy
Profil
Nic dalšího? škoda....
centi
Profil
No skús tie položky v menu napríklad obaliť do nejakých rámčekov, zmeniť font a pod. Proste menu nejak oživiť, lebo teraz to vyzerá tak, že si pri návrhu zabudol na menu. Taktiež by som zmenil farbu aktívnej položky v menu. Tá zelená sa mi tam nejak nehodí.

A snáď ešte trocha popracovať na tom footeri. Je taký moc vyčačkaný podľa mňa :-)

Inak je to pekný návrh, chce to len dotiahnuť detaily.
RaDeoon
Profil *
no ta vstupni stranka je docela hnusná ale jinak po vstupu je to moc pěkně udělaný
centi
Profil
RaDeoon
Boy chcel zhodnotiť ten druhý odkaz. Prvý odkaz je na súčasné stránky.
Boy
Profil
Co je to footer?

S menu teda něco udělám...přemýšlel jsem, že to dám do rámečku.

Chtěl bych vás požádat abyste oklasifikovali počtem bodů do 10 obě stránky - tu starou a ten návrh na redesign. Potřeboval bych kolik je lepší, horší redesign než stará verze. Děkuji
Zla.baba
Profil *
Menu ... třeba udělat border-bottom 3-4 px ... a hover jako změna barvy nápisu a toho borderu ... to bývá velmi pěkné, věř mi.
centi
Profil
Boy
footer = patička
krteczek
Profil
myslím si že minimálně o 100% je nový desing lepší, vypadá lehčí, vzdušnější ( mé pocity- nejsem designer )

starý desing se mi dlouho načítá, nový pokud bude dobře převeden do html, bude jistě rychlejší, ve starém chybí u menu alt(jsou to jen obrázky)
krteczek
Boy
Profil
NOvý bude určitě rychlejší protože nebude v tabulkách ale layout bude normálně přes css.... navíc celkově bude mít design asi 35 KB i s hlavičkou, takže to nebude zas tak hrozné.
compman
Profil *
1. u "napište nám" bych dal stránku a na ní mailform
2. ta úvodní strana je fakt velmi nevhodně zpracovaná (navíc vypadá jako z FP :] )
compman
Profil *
<META content="Microsoft FrontPage 5.0" name=GENERATOR>
...
jinak dost povedené stránky.
Boy
Profil
Hmm díky za příspěvky ke starému webu, jenomže já chtěl reakci na návrh nového designu......ten druhý odkaz...asi si nečeteč moc předchozí příspěvky, protože už to tady centi zmiňoval.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0