Autor Zpráva
PetrBodlak
Profil *
Dobrý den, chtěl bych poradit, jak tento návrh na stránku trošku graficky oživit. Není to nic světoborného, takže budu rád za každý návrh na vylepšení. http://nesvacily.euweb.cz/sdh/navrh.jpg
Petr ZZZ
Profil
Nahradil bych to šedé pozadí žlutým nebo oranžovým a taky tu červenou bych udělal drobet ohnivější. Nebo to naopak celé naladit do modra, jako vodu, na hašení. :-)
Mistr
Profil
PetrBodlak:
(1) Nepíše se spíše Sbor dobrovolných hasičů? Mám teď na mysli text v hlavičce webu.
(2) Osobně se mi nezamlouvá skutečnost, že stroj dole vystupuje z rámečku pro menu. Navíc mi přímo neevokuje vztah k hasičství. Co spíš nějaký minimax apod.?
(3) Co to je za předmět vpravo nahoře u každého rámečku v hlavní ploše webu? Vypadá to jako obrys podprsenky, ale to asi nebude ono, co?
PetrBodlak
Profil *
To pozadí mi tam taky moc nehraje, ale žlutá mi přijde moc pestrá a k té červené se mi moc nehodí. Tu červenou barvu bych nejraději nechal takovou to, ale pokud to bude v nějaké kombinaci vypadat lépe světleji, tak jí změním.

Máš pravdu, píše se to tak, jak to uvádíš ty. ;-)
Mašinu můžu klidně posunout do rámečku, to neni problém. Co máš na mysli tím minimaxem?
Předmět, který se ti připomíná obrys podprsenky opravdu obrys není. Je to hasičský klíč na utahování hadic. V upraveném návrhu už není tak velký, aby nebyl tolik nápadný. ;-)
Mistr
Profil
PetrBodlak:
Co máš na mysli tím minimaxem?
Minimaxem? Hasicí přístroj.

Předmět, který se ti připomíná obrys podprsenky opravdu obrys není. Je to hasičský klíč na utahování hadic.
Zajímavá věc, jenže se obávám, že nejsem sám, kdo vůbec netuší o co jde. Myslím, že to "běžní smrtelnící" neznají. Přimlouval bych se o vymyšlení jiného prvku.
habendorf
Profil
Mistr:

To je jako kdybys byl proti motorce na motorkářským webu. Beztak tam budou chodit jen hasiči, aby se mrkli na fotky ze závodů a kdy je příští cvičení. Podle mě je to OK.
PetrBodlak
Profil *
Bylo by možné toto vlákno smazat? Stránky mají již jinou grafickou podobu a diskuze zde je již uzavřena. Děkuji.
Rellik
Profil
PetrBodlak:
Kdybys na to po dvou letech neupozornil, nikdo by to už nečetl... ;)
Petr ZZZ
Profil
PetrBodlak:
Na tomto serveru se i odborníci na slovo vzatí věnují individuálně dotazům. Odměnou je nám všem vzkvétající diskuse. Jedním z předpokladů toho kvetení je kvalitní archiv. S tím úzce souvisí také zdejší pravidla, která mimo jiného upozorňují na to, že zde slušné příspěvky k tématu nemažeme. Chápej tedy prosím existenci tohoto vlákna jako odměnu diskusní komunitě za to, že jsi zde měl možnost požádat o radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0